fbpx

Італія конфіскувала Mercedes Maybach вартістю 600 тис євро, що належав російському олігарху

Діліться інформацією з друзями:

В Італії податкова поліція конфіскувала броньований Mercedes Maybach, який належить російському підсанкційному олігарху Алішеру Усманову, вартістю 600 тисяч євро.

Про це повідомляє https://www.epravda.com.ua/ з посиланням на видання The Times.

Усманов, який знаходиться під санкціями США, Британії та ЄС, придбав свій п’ятитонний броньований Maybach Mercedes S650 Guard VR10 на Сардинії в 2018 році за понад 600 тисяч євро.

Російський олігарх, якого колись називали найбагатшою людиною у Великобританії, вже втратив віллу вартістю 17 млн євро на Сардинії та шість компаній з активами на суму 66 мільйонів євро.

Автомобіль, який конфіскувала італійська влада, є надзахищеним від різних сценаріїв нападу. Наприклад, у Mercedes пояснюють, що цей автомобіль має одну суцільну панель підлоги в поєднанні з броньованим покриттям і може протистояти одночасному вибуху двох ручних гранат.

Під час нападу водій або пасажири можуть натиснути кнопку, щоб здійснити попереджувальний сигнал, а домофонна система з гучномовцем дозволяє пасажирам спілкуватися із зовнішнім світом. Встановлено також внутрішню подачу повітря на випадок газових атак, а шини автомобіля спроектовані так, щоб їх можна було використовувати навіть у спущеному стані.

Алішер Усманов був №6 у Росії за статками, є власником компаній Металоінвест та МегаФон. Статки впали з 21,6 млрд доларів до 18,9 млрд доларів після запровадження санкцій.

Фото ілюстративне