fbpx

Іноземні журналісти попали під обстріл в Україні

Діліться інформацією з друзями:

Екіпаж CNN ледь уникнув російських артилерійських снарядів, які «повністю знищили» їхній автомобіль (відео)

“Ми сховалися, а потім впали ще два снаряди”, – сказав старший міжнародний кореспондент CNN Бен Ведеман.

Команда новин CNN із військовими в Україні у понеділок, 4 квітня, попала під обстріл російської артилерії поблизу міста Миколаїв, поки велась відеозйомка.

На кадрах, які транслювали CNN протягом дня, видно, як старший міжнародний кореспондент CNN Бен Ведеман та його п’ять членів екіпажу підбираються до однієї зі своїх машин після того, як два снаряди приземлилися близько до їх позиції.

«Тепер ми намагаємося вибратися з цього району якомога швидше», — каже Ведеман на камеру, коли вони втікають. «Наша інша машина, повністю знищена».

В інтерв’ю ведучому CNN Вольфу Блітцеру Ведеман пояснив, що їхній інший автомобіль не міг вже їхати після того, як осколки артилерійських снарядів розрізали всі його шини, серйозно пошкодивши лобове скло та бічні вікна, також розлився бензин навколо нього.

«Ми сховалися, а потім впали ще два снаряди, один з них, можливо, в 10 ярдах від однієї з наших машин, – сказав він. І тому ми побігли до автомобілів, щоб спробувати вибратися з зони після того, як офіцер, який відповідав за цю позицію, сказав нам, що може обстріл може продовжитись, але виявили, що одна з двох машин була повністю знищена. ”

Перегляньте жахливі кадри CNN про їхню втечу та інтерв’ю з Ведеманом у відео вище.