Іноземне судно, обстріляне росіянами, тоне поблизу Маріуполя(ВІДЕО)

Діліться корисною інформацією з друзями:

У заблокованому російськими військами порту Маріуполя під воду йде обстріляний ними цивільний корабель під прапором Домініканської Республіки.

Джерело: Державна прикордонна служба України

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Дослівно: «Вночі під час чергового обстрілу з моря багатостраждального Маріуполя ворог вразив цивільне судно під прапором Домініканської Республіки, яке знаходилося біля одного з причалів.

Внаслідок зіткнення сталася пожежа в машинному відділенні, один член екіпажу отримав травми. Капітан на міжнародному каналі безпеки на морі подав сигнал «SOS» і повідомлення:

“Увага! Увага! Жорстоко знищено корабель під прапором Домініканської Республіки, знищено все, зруйновано міст. Була пожежа в автомобілі. Є поранені”.

Через отриману пробоїну судно почало тонути, а пожежа охоплювала все більшу площу.

Російські війська 4 квітня близько 11 години вечора завдали ракетного удару по цивільному торговельному суховантажному судну “AZBURG” (прапор Dominica, судновласник Malta), що з 23 лютого перебуває на одному з причалів Маріупольського морського торговельного порту.

На борту знаходилося 12 членів екіпажу, серед яких 1 жінка. Внаслідок влучання ракети у механічне відділення “AZBURG” одна людина отримала поранення, а судно зазнало значних ушкоджень.

Командир судна передав сигнал SOS на 16 міжнародному каналі, на який відгукнулися наші військові, пораненому було надано першу медичну допомогу, а екіпаж евакуйовано.

ВМС наголошують:

досі у Маріупольському порту знаходяться 5 іноземних цивільних суден, під прапорами Мальти, Домініканської республіки, Ямайки та Ліберії з екіпажами на борту, серед яких громадяни Болгарії, Туреччини, Азербайджану, України, Росії.

Через незаконні та нелюдські дії РФ цивільні моряки, як і мешканці міста постійно перебувають під смертельною загрозою.

УП