Експерти ООН засуджують вбивства та перешкоджання діяльності медійників у Газі. Вони впевнені, що журналісти рідко платили таку високу ціну за те, що просто виконували свою роботу.
За їхніми словами, вбивства журналістів, попри прес-уніформу та шоломи, є навмисною стратегією палестинської сторони замовчати критичні сюжети.
Про це повідомляють журналісти.
Із 7 жовтня в Газі було вбито майже 150 працівників ЗМІ, також чимало медійників отримали поранення.
«Під час конфліктів журналісти відіграють незамінну роль як життєво важливе джерело інформації, що забезпечує «право на виживання» цивільних осіб, — зазначають в ООН. — Вони мають право на захист як цивільні особи відповідно до міжнародного гуманітарного права. Цільові напади та вбивства медійників є воєнними злочинами».
Читайте також: Героя з Вараша Олексія Міхальова проводжатимуть в останній путь
- На Рівненщині понад 900 безробітних залучили до суспільно корисних робітЗ початку 2025 року Рівненська філія служби зайнятості видала 924 направлення на участь у суспільно корисних роботах та уклала 100 угод із замовниками таких робіт.

