Дональд Трамп хоче знову стати президентом США

Діліться корисною інформацією з друзями:

Дональд Трамп – колишній президент США офіційно розпочав передвиборчу кампанію на посаду президента у 2024 році. Він подав у вівторок ввечері документи до Федеральної виборчої комісії.

Про це пише Українська правда з посиланням на американські медіа.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Подавши документи, Дональд Трамп оголосив себе кандидатом у президенти і створив новий передвиборчий штаб.

Починаючи свою кампанію зараз, всього через тиждень після того, як республіканці програли ключові проміжні перегони, Трамп відкидає поради нинішніх і колишніх радників, які застерігали його від оголошення себе кандидатом в президенти так скоро після поразки його партії.

Нагадаємо, Дональд Трамп був 45-м президентом США (20 січня 2017 – 20 січня 2021). До початку політичної кар’єри був підприємцем і телевізійником.

Трамп був кандидатом від Республіканської партії на президентських виборах 2020 року, балотуючись на другий термін, але програв вибори кандидату від Демократичної партії — Джо Байдену. Трамп був кандидатом від Республіканської партії на президентських виборах 2020 року, балотуючись на другий термін, але програв вибори кандидату від Демократичної партії — Джо Байдену. Перебував на посту президента до 20 січня 2021 року. Відмовився визнати свою поразку і зробив низку спроб змінити результати виборів, попри відсутність доказів масових виборчих фальсифікацій. Серед іншого, 6 січня 2021 року, в день офіційної сертифікації результатів виборів Конгресом, Трамп закликав своїх прихильників організувати марш на Капітолій; того ж дня група прибічників Трампа організувала насильницький штурм Капітолію, внаслідок якого члени Конгресу були змушені тимчасово евакуюватися і загинуло п’ять людей. За його роль у «розпалюванні заколоту» (англ. incitement of insurrection) 13 січня Палата представників ухвалила рішення про імпічмент.

Фото з відкритих джерел