fbpx
Для журналістів Україна

Для журналістів Україна стала найнебезпечнішою країною

Діліться інформацією з друзями:

Для журналістів Україна у 2022 році стала найнебезпечнішою країною, адже серед загинувших журналістів понад 15% пішли з життя в Україні.У 2022 році у світі було вбито 67 журналістів, це на 20 більше, ніж минулого року. 12 із них загинули в Україні.Про це йдеться в заяві Міжнародної федерації журналістів (IFJ).

Як повідомляє федерація, найнебезпечнішою країною стала для журналістів Україна, де під час висвітлення військового конфлікту було вбито 12 працівників ЗМІ – більше, ніж у будь-якій іншій країні цьогоріч. Рашисти обстріляли евакуаційний автомобіль на Луганщині: загинув французький журналіст Більшість з них – українці. За даними НСЖУ, щонайменше 43 працівники ЗМІ загинули внаслідок повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Серед загиблих – 8 журналістів, які виконували професійні обов’язки, 13 медійників – цивільних жертв, 22 представники ЗМІ, які були мобілізовані до ЗСУ.

«Різке збільшення кількості вбивств журналістів та інших працівників ЗМІ викликає серйозне занепокоєння і є ще одним тривожним сигналом для урядів по всьому світу», – заявив генеральний секретар IFJ Ентоні Белланжер, закликавши «вжити заходів для захисту журналістики – одного з ключових стовпів демократії».

Жінка з Рівного повернулась додому, коли побачила оголошення про свій розшук