Чернівці відмовилися посилювати карантин

Діліться корисною інформацією з друзями:

Чернівці відмовилися посилювати карантин, незважаючи на внесення міста в червону зону. Місцеві власті дозволили роботу громадського транспорту, шкіл, дитсадків, ТРЦ і ринків.

Сьогодні жителі Чернівців вийшли на мирну акцію протесту через внесення міста в червону зону і посилення карантину. Біля будівлі міськради зібралися близько півтисячі людей. Учасники акції протесту закликали представників місцевої влади дати можливість їм заробляти гроші, а дітей відправити на навчання в дитсадки і школи.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

До протестувальників вийшов секретар Чернівецької міськради Василь Продан, який зараз виконує обов’язки міського голови, і заявив, що місцева влада скасує всі карантинні обмеження червоної зони в Чернівцях.

Тож, у Чернівцях, незважаючи на те, що місто віднесли до червоної зони карантину, місцева влада дозволила роботу ринків, торгових комплексів, громадського транспорту, а також шкіл і дитсадків. Таке рішення депутати прийняли на позачерговій сесії міськради, передає molbuk.ua.

У місті дозволено:

  • робота громадського транспорту в режимі спеціальних перевезень (за умови забезпечення водіїв і пасажирів під час таких перевезень засобами індивідуального захисту в межах кількості місць для сидіння).
  • робота суб’єктів господарювання (торгівлі, побутових послуг, ринків, торгових комплексів, кінотеатрів, ДЮСШ, спортивним клубам, секціям), за умови дотримання протиепідемічних заходів.
  • робота закладів громадського харчування, за умови присутності в залі не більше 20 осіб, але не менше 10 квадратних метрів залу на одну людину.
  • діяльність дошкільних навчальних закладів та ЗОШ, за умови дотримання рекомендацій головного державного санітарного лікаря України.

У Чернівцях заборонили:

  • роботу розважальних закладів, зон в межах торговельних центрів;
  • проведення масових заходів з кількістю учасників понад 20 осіб в закритому приміщенні.

Крім того, постанова передбачає доручення управлінню освіти Чернівецької міськради “невідкладно підготувати проект рішення про відновлення роботи закладів дошкільної освіти та установ загальної середньої освіти”.

Також рішення передбачає рекомендацію органам Нацполіціі “не здійснювати дій щодо притягнення до відповідальності суб’єктів господарювання, які будуть працювати в відповідно до даного рішення”.

Разом з тим, в рішенні зазначено, що Чернівецька міськрада звертається до міністра інфраструктури України щодо недопущення відміни зупинки поїздів далекого прямування.

Щоб постійно бути в курсі новин підпишіться на наш Telegram