Британські ракети “Брімстоун 2” готові перетворити життя російських окупантів на пекло

Діліться корисною інформацією з друзями:

ВПС Великої Британії надсилають Україні нові ракети з лазерним наведенням, які можуть летіти вдвічі далі, ніж попередня модель.

Про це пише англійське видання The Telegraph.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

“Брімстоун 2” є вдосконаленою версією ракети з лазерним наведенням Brimstone з удвічі більшою дальністю, ніж у попереднього зразка.

ЗСУ модифікували вантажівки під мобільні пускові платформи для старішої версії ракети “Брімстоун” для знищення російських танків та іншої техніки з великої дистанції. Зазвичай ці ракети запускаються з повітря.

Ракети “Брімстоун 2” завантажуються на літак для доставлення в Україну.

Ракети “Брімстоун 2”, кожна з яких коштує приблизно 175,000 фунтів стерлінгів, можуть вражати цілі за лазерним наведенням військових з землі або з повітря, або ж вибирати власну ціль із попередньо запрограмованого списку за допомогою радара з надзвичайно високою частотою міліметрових хвиль.

Ця система дозволяє зброї сканувати поле бою та вибирати найбільш відповідну ціль, не враховуючи цивільні транспортні засоби чи менш важливу військову техніку.

Через ці якості, “Брімстоун 2” можна використовувати в населених пунктах з високою точністю, знижуючи можливість супутніх збитків.

Під час візиту до Києва прем’єр-міністр Ріші Сунак оголосив ще один пакет військової допомоги для України на 50 мільйонів фунтів стерлінгів, але нові ракети Brimstone 2 не є частиною цього пакету, який зосереджувався на постачанні зброї протиповітряної оборони та боєприпасів для протидії загрозі з боку поставлених Іраном безпілотників Shahed-136.

Фото: MBDA Systems