Актор “Зоряних воєн” Марк Гемілл зібрав кошти на 500 дронів для України

Діліться корисною інформацією з друзями:

Люк Скайвокер веде на війну армію дронів. Це виглядає як план для наступної частини фільму “Зоряні війни”, але це відбувається в реальному житті.

Про це пише видання Bloomberg

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Актор Марк Гемілл, який зіграв джедая в оригінальній трилогії Джорджа Лукаса “Зоряні війни”, що вийшла у 1977 році, став амбасадором United24 зі збору коштів для українського проєкту “Армія безпілотників” для боротьби з російським вторгненням.

“Дуже просто: Україні потрібні дрони. Вони визначають результати війни, вони захищають свою землю, своїх людей, вони стежать за кордоном, вони є очима в небі”, — сказав Гемілл в інтерв’ю Bloomberg Radio’s Sound On. “Я був справді шокований коли мені сказали про результати, що вони отримали понад 500 дронів, відколи я почав це робити”.

Після телефонної розмови із президентом України Гемілл почав співпрацювати з United24, офіційним підрозділом українського уряду зі збору коштів для забезпечення ЗСУ безпілотниками. Знаменитості, зокрема Лів Шрайбер і Барбара Страйсенд, також підтримали United24, допомагаючи зібрати кошти для ініціатив, спрямованих на медичну допомогу.

Раніше ми писали, що Гемілл опублікував у Twitter зображення самотнього винищувача X-Wing, на якому літав його персонаж Скайвокер у “Зоряних війнах”, у синьо-жовтих кольорах прапора України у протистоянні великому імперському космічному кораблю розфарбованого у рашистські кольори.

Постер “Хай буде з вами Сила”.

На головному фото: актор Марк Гемілл (Patrick T. Fallon/Bloomberg).