fbpx

44 країни підтримали ідею створення спецтрибуналу для росії

Діліться інформацією з друзями:

Раніше повідомлялося, що майбутній спеціальний трибунал щодо злочину агресії російської федерації буде розміщений у Гаазі.

У Нідерландах представники 44 країн підтримали створення спеціального трибуналу для притягнення до відповідальності Росії за злочини проти України. Свою позицію вони висловили в декларації за підсумками конференції «Відновлення справедливості для України», що відбулася в Гаазі 2 квітня.

Як зазначив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, ще два роки тому цю ідею «всі категорично відкидали». Рік тому, за його словами, здавалося, що робота над створенням спецтрибуналу загрузла в суперечках між державами.

Тепер же Дмитро Кулеба впевнений, що ідея втілиться в життя, оскільки союзники України зможуть знайти всі необхідні рішення для цього.

У декларації зазначено, що країни-підписанти віддані створенню спеціального трибуналу для розслідування і судового переслідування злочину агресії проти України. Крім того, вони підтримали пропозицію Нідерландів прийняти такий спецтрибунал.

Джерело: УНІАН, 3 квітня

Читайте також: На випадок перемоги Трампа, в США обговорюють передачу формату «Рамштайн» під егіду НАТО