fbpx
Зимову казку

Зимову казку для людей з інвалідністю створили атомники Рівненщини

Діліться інформацією з друзями:

Зимову казку напередодні Новорічно-Різдвяних свят рівненські атомники традиційно створили для своїх підопічних. Тим самим продовжили багаторічну доброчинну справу і вкотре об’єдналися для допомоги людям з інвалідністю у межах благодійної акції «Енергія добра».

Адміністрація Рівненської АЕС спільно із працівниками управління інформації та зв’язків з громадськістю, управління кадрів, відділом міжнародного співробітництва та технічної допомоги, відділом ліцензування підготували подарунки до Дня Святого Миколая для вихованців Вараського міського центру соціальної реабілітації осіб з інвалідністю ім. З. А. Матвієнко. 47 маленьких та дорослих вихованців Центру отримали пакунки від атомників, індивідуально зібрані для кожного. Це зокрема: набори для творчості, вишивання, розвивальні ігри, книжки, іграшки-антистреси.

«Різдвяна казка під час війни можлива, адже енергія нашого добра генерується безперервно. Ми опрацювали потреби дітей з вихователями, які пояснили, що кожна дитина може і любить робити сама, власноруч. Тож усі отримали те, що хотіли і з чим зможуть працювати», – зазначила координатор акції «Енергія добра» Ірина Жук.

Подарунки було вручено під час святкової вистави «Зимова казка», організованої вихователями закладу. Представники Рівненської АЕС у ролі помічників Святого Миколая разом із казковими персонажами передали закуплені речі дітям та їх батькам, поділившись з ними енергією добра. Приємним сюрпризом стали набори ялинкових іграшок та картина з янголятком від працівників санаторію-профілакторію РАЕС. Також до дійства долучилися «Червоний хрест» м. Вараш та міський відділ поліції, які подарували винуватцям свята рюкзаки, фрукти, солодощі та яскраві емоції.

«Ми ділимося тим, чим можемо – матеріальними речами, позитивними емоціями, теплом та добром. Хочеться, аби у вихованців Центру реабілітації було якнайбільше свята в житті, більше казки і, щоб їхні мрії обов’язково збувалися», – підкреслив заступник генерального директора РАЕС з персоналу Богдан Шмигельський.

«Дякуємо працівникам Рівненської АЕС, за допомогу та щирі емоції, які вони сьогодні подарували нашим дітям та молоді. Це не перший спільний захід, адже щороку до Дня Святого Миколая колектив збирає щедрі подарунки для наших вихованців. Ці зустрічі завжди теплі, діти знають, що працівники РАЕС завжди поруч», – наголосила директор Вараського міського центру соціальної реабілітації осіб з інвалідністю Наталія Федінчик. Наступного ж дня представники вищої керівної ланки РАЕС та колективу служби контролю металу (СКМ) підприємства завітали до місцевої Асоціації захисту прав інвалідів з дитинства «Надія». Атомники подарували 50-ти членам цієї громадської організації, сім’ї яких перебувають в скрутному матеріальному становищі, пакети із найнеобхіднішими речами, серед яких засоби гігієни, побуту та солодощі.

«Сьогодні серед людей, які перебувають на обліку в нашій Асоціації, як малеча від 2-х років, так і літні люди. Загалом наша організація існує вже 33 роки і налічує близько 90 осіб, зокрема частина дітей є вихованцями міського реабілітаційного центру. Серед наших членів також є працівники Рівненської АЕС, закладів освіти. Тому сьогодні подарунки отримали саме ті, хто потребує цього, чимало з них «лежачі», тому ми передамо пакунки їм додому. Дякуємо колективу РАЕС, зокрема службі контролю металу, за підтримку та бажаємо, аби добро поверталося сторицею», – наголосила голова Асоціації «Надія» Олена Петровець.

«Раді, що змогли допомогти, адже ми всі відчуваємо – добро примножується та породжує нові добрі справи. Також в межах наступного етапу цієї благодійної акції наш підрозділ закупив подарунки для семи діток із сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах (СЖО). Ми не залишатимемось осторонь й в міру можливостей надалі долучатимемось до таких чудових ініціатив», – прокоментував заступник начальника СКМ РАЕС Григорій Ямпольський.

«Акція «Енергія добра» організовується вже п’ятий рік поспіль. Важливо, що попри війну доброчинна справа продовжується. Цьогоріч ми вперше в межах благодійного проєкту опікуємось людьми, які перебувають на обліку в Асоціації «Надія». Сподіваємось з цього розпочати подальшу співпрацю з організацією, тож будемо намагатися підтримувати їх та залучати до наших соціальних заходів», – зазначив помічник генерального директора РАЕС Ігор Вітковський.

Наступним етапом благодійної акції «Енергія добра» стане допомога 162 дітям, в числі яких 74 учні та 41 дошкільник освітніх закладів Вараської громади. Це діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з сімей категорії СЖО, діти з числа внутрішньо переміщених осіб та загиблих воїнів. Проаналізувавши потреби малечі, працівники РАЕС закупили найнеобхідніше, у тому числі: канцелярське приладдя, книги, іграшки, меблі, розвивальні ігри та набори для творчості, взуття та одяг, білизна тощо. Вручення подарунків відбудеться зовсім скоро під час святкової вистави, організованої Палацом культури РАЕС.

Юлія Кулаєва

Читайте також: Неповнолітня жителька Рівненщини розшукується поліцією