fbpx

Звернення керівника Патрульної служби Рівненщини викликало бурхливе обговорення депутатів

Після затвердження порядку денного міські депутати вирішили надати слово тим, кому дозволили прийти на сесію. Першим перед міськими обранцями виступив керівник Управління патрульної поліції у Рівненській області Сергій Мерчук. Він попросив депутатів підтримати програму, спрямовану на підтримку діяльності патрульних. Це звернення викликало в залі бурхливу дискусію.

Зокрема, на думку Ганни Іванової, фінансуванням патрульної поліції повинно перейматися керівництво області, адже патрульне несуть службу не тільки в Рівному, а й на Рівненщині. Натомість, на переконання Галини Кульчинської, міська влада передусім має подбати про підтримку медиків, бо саме вони перебувають на передовій у боротьбі з коронавірусом.

Примирити міських обранців спробував міський голова Рівного Володимир Хомко, який зауважив, що нині не треба нікого ділити на більш важливих, і менш важливих. Адже, як він наголошує, всі роблять одну справу, але кожен на своєму місці.Врешті-решт, депутати затвердили програму підтримки правоохоронних органів.

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»

Діліться корисною інформацією з друзями: