fbpx

Зруйнований міст на Рівненщині прикрасили муралом

Зруйнований міст на Рівненщині став арт-об’єктом. Його опору прикрасили муралом. Це ідея громадської спілки-ініціативи “Добродії Корець”. Локацію обрали через її популярність як фотозони, автор сюжету Костянтин Качановський.

Зруйнований міст у Корці, на опорі якого створили мурал, збудували до Другої світової війни. Нацисти підірвали його у січні 1944 року, коли радянські війська витісняли їх з міста.

“Згодом зробили дерев’яне продовження мосту, проте це було ненадійно, тож в 60-х роках поруч зі старим мостом збудували новий. Старий міст — це дійсно туристичне місце. На мосту розміщено напис “Я люблю Корець”, але задум муралу полягав ще в тому, поблизу на березі річки Корчик щороку проходить всеукраїнський фестиваль народної творчості “Зелене Купало в літо упало”. Тож більшість Добродіїв обрали саме цю локацію та саме цю тематику”, — пояснили журналістам Суспільного ідею появи муралу у спілці “Добродії Корець”.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Наприкінці травня 2023 року Добродії.Корець висунули корчанам ідею створення муралу та запропонували бажаючим долучитись до матеріального збору на цю ідею. Створення муралу у Корці на той момент викликало думки про доречність самого муралу, збору коштів на нього та місця розміщення. Адже вода з часом підніметься і може підтопити витвір мистецтва. Кошти планували зібрати до липня, але вже зараз мурал готовий і жителі та гості Корця роблять світлини на його фоні.

Читайте також: Карпатські канікули для дітей поліцейських Рівненщини організувала обласна профспілка