fbpx

Життєдіяльність Рівного тримається на плечах сумлінних підприємців

До Дня підприємця у Рівному відбувся організований територіальним відділенням Асоціації платників податків України за підтримки міського управління економіки круглий стіл «Сумлінні платники податків – успішна громада».

Лейтмотивом заходу, проведеного в рамках  Програми розвитку малого і середнього підприємництва в Рівному,  стало підбиття підсумків реалізації проєкту Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків».

Заступник міського голови Рівного Володимир Дяк, наголосивши на важливій ролі сумлінних платників податків у формуванні місцевого бюджету та  забезпеченні виконання органами місцевого самоврядування соціально-економічних  функцій, вручив переможцям рейтингу дипломи. Відзнаки у відповідних номінаціях отримали Рівненська торгово-промислова палата, ТОВ ВКФ «Віса», ТОВ «Гарден Клаб», ФОП Гоч Оксана Петрівна, ТОВ «Захід Енергопостач», ТОВ «Захід Агробізнес», ТзОВ «КамАЗ-Транс-Сервіс», ФОП Кравчук Олександр Олександрович, ФОП Першогуба Віталій Леонтійович, ПП «Престиж-Плюс», ТДВ «Рівненський домобудівний комбінат», КП «Рівнеелектроавтотранс», ПрАТ «Рівнетурист» та КП «Спецкомбінат – Ритуальна служба».   

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

До слова, нагороджуючи переможців рейтингу, начальник  Головного управління ДПС у Рівненській області Віталій Чуй зауважив, що саме завдяки соціально відповідальним платникам податків територіальна громада Рівного цьогоріч вже поповнила  свій бюджет на 1 мільярд 303 мільйони гривень.

– Нелегко бути сумлінним платником податків в умовах недосконалого податкового законодавства, –  каже голова ради територіального відділення Асоціації платників податків  України в Рівненській області Мар’ян Года, який очолює регіональну  рейтингову комісію. – Та не зважаючи на це більшість підприємств чесно сплачують податки, підтримують високі стандарти ведення бізнесу та приносять відчутну користь нашому місту і державі. Для того, щоб відзначити якомога більшу кількість сумлінних платників податків, ми запровадили ряд новацій та додаткові номінації обласного рівня. Зокрема  для малих підприємств та фізичних осіб – підприємців, які сплатили найбільше всіх видів податків і зборів до бюджетів всіх рівнів у розрахунку на одного працюючого. Адже ці підприємства та підприємці успішно реалізують інвестиційні проєкти, створюють робочі місця  і водночас перераховують до місцевих  бюджетів суттєвіші суми за інших платників. Відтак, заслуговують на визнання.

Під час засідання круглого столу керівники регіональних підрозділів митниці, Держпраці та Фонду держмайна розповіли підприємцям про реформування державних органів  у сприянні бізнесу. Після детальних обговорень були схвалені пропозиції бізнесу щодо вдосконалення окремих норм податкового, трудового та іншого регуляторного  законодавства, які суттєво сприятимуть суб’єктам господарювання у здійсненні підприємницької діяльності.

Наталія ЯГУЩИНА