Жителям Рівного вода подаватиметься зі зниженим тиском

Діліться корисною інформацією з друзями:

Працівники Рівнеоблводоканалу розпочали підготовчі роботи із заміни понад 600 метрів аварійної ділянки водопроводу 820 мм Горбаків – РівнеВодогін подекуди повністю замортизований та потребує ремонту. А його найбільш аварійні ділянки – повної заміни.

Тому ремонтні роботи забезпечать нашим споживачам надійне та безперебійне водопостачання.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

На сьогодні ми розпочали підготовчі роботи по заміні понад 600 метрів сталевої труби на полімерну (діаметр 630 мм), термін служби якої становить понад 70 років!

Цього тижня розпочнемо заміну аварійної ділянки водопроводу.

Рівнеоблводоканал виконує роботи в рамках «Програми розвитку та підтримки Рівненського обласного виробничого комунального підприємства водопостачання та водовідведення» на 2019-2026 роки.

Звертаємось до споживачів, у зв’язку із заміною аварійної ділянки на Горбаківському водогоні  можливо подавати воду будуть зі зниженим тиском мешканцям північно-східної частини Рівного, а жителі села Бабин частково залишаться без водопостачання під час виконання робіт.

 Тому на весь період робіт та ще деякий час після їх завершення, поки працівники підприємства будуть промивати та дезінфікувати водопровід, Рівнеоблводоканал організовуватиме доставку чистої питної води спецавтомобілем на замовлення споживачів.

☎️ 62-32-15; 050 375 40 70.