Жителі Квасилова наголосували на міні-футбольне поле

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Мешканці Квасилова цьогоріч вперше взяли участь у голосуванні за проєкти Громадського бюджету. Звісно, більшість віддала свої голоси за облаштування міні-футбольного поля на території селища.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

І не безрезультатно. Ідея будівництва у Квасилові спортивного майданчика, яку підтримали 1 284 мешканці громади, перемогла у конкурсі великих проєктів. Отож на її реалізацію в наступному році з міського бюджету виділять мільйон гривень.

– Тішить те, – поділилася враженнями членкиня Координаційного комітету Громадського бюджету Рівного, голова фракції «Рівне Разом» Світлана МАРЧУК, – що в цьому році більш як удвічі зросла активність громади до участі та голосування. Люди віддавали свої голоси за кілька проєктів. Причому не лише за той, який їм ближчий через місце проживання чи особисте знайомство з авторами запропонованої ідеї. Зросла активність мешканців і відносно бачення глобальних проблем громади, які можна вирішити через реалізацію тієї чи іншої ініціативи.

Особисто Світлану Марчук, як вона зізналася, порадував Квасилів, який входить до її виборчого округу. Депутатку приємно вразило те, як малеча закликала мешканців селища голосувати за проєкт із облаштування міні-футбольного поля.

Ірина ВАСИЛЮК

Пряма мова

Староста селище Квасилів Віта КИСІЛЬОВА:

– Дуже гарно спрацювали батьки і діти футбольного клубу «Квасилів». Багато людей почули, проголосували за міні-футбольне поле з штучним покриттям. Воно буде збудоване поблизу великого футбольного поля. Наразі необхідно сформувати земельну ділянку. Опікуватись реалізацією проєкту буде КЗ «Спорт для всіх», який і займатиметься встановленням міні футбольного поля.

Членкиня Координаційного комітету Громадського бюджету Рівного від ГО «Рівне Разом» Іванна ОДЕЙЧУК:

– Щиро вражена активною участю молоді в голосуванні за Громадський бюджет міста цьогоріч у порівнянні з минулими роками! Це чудово, що молодим людям небайдужий розвиток нашого міста. Кожен голос змінює його та розвиває. Приємно бачити людей, які справді розуміють, як зробити кращим те, що тебе оточує вже сьогодні.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Діліться корисною інформацією з друзями: