fbpx

ЖК «Золота підкова». Історія давня. Проблеми нові

Орієнтовний час читання: 2 хвилини

Не допустити будівництва на прибудинковій території багатоповерхового житлового будинку, посприяти у спорудженні дитячого майданчика, автомобільної стоянки та укриття, просять мешканці «ОСББ «Соборна 283», більше відоме рівнянам як Житловий комплекс «Золота підкова», у депутатів міської ради.

Інша проблема — впорядкувати механізм розрахунку за послуги спожитої електроенергії мешканцями з ПрАТ «Рівнеобленерго».

ЖК "Золота підкова".

Аби допомогти вирішити свої наболілі проблеми, мешканці «ОСББ «Соборна 283» звернулись до депутата Рівнеради на своєму окрузі від фракції «Рівне Разом» Святослава Стельмащука та запросили його на збори.

Як розповідає заступниця голови правління «ОСББ «Соборна 283» Олена Савівська:

«Нам стало відомо, що в декількох метрах від вікон нашого будинку планується спорудження нового багатоповерхового житлового будинку. Ми виступаємо категорично проти цього і просимо міську владу, депутатів Рівнеради не підтримувати таке рішення, оскільки щільність забудови тут надто висока. Дана ділянка належить місту і згідно із генпланом, тут заплановане футбольне поле.

У нас відсутній дитмайданчик, потрібні паркомісця, немає бомбосховища поряд. Наші сусіди, а це близько 164-ти квартир, теж не мають паркомісць і ставлять свої автомобілі у нас у дворі».

ЖК «Золота підкова».

«Понад 25 років триває це будівництво, але якось потрібно вже владнати ці проблеми. Станом на сьогодні питання з правом власності квартир тут вирішене. Відкритим є питання по прибудинковій території, на якій хочуть спорудити житловий будинок, лишивши мешканців дитмайданчика і паркомісць. Учасники зборів вимагають, аби депутати Рівнеради посприяли їм в отриманні даної прибудинкової території, яка перебуває в оренді Управління капітального будівництва. Як бачимо, територія тут затиснута: відсутні паркомісця та дитмайданчик. Мешканці власними силами впорядковують свій двір, але самотужки це вкрай складно зробити сьогодні. Я, як депутат по даному округу буду звертатися до своїх колег з проханням прийняти рішення про припинення права оренди земельної ділянки Управлінню капітального будівництва. Відповідний проєкт рішення вже зареєстрований на сайті Рівнеради», – зазначив Святослав Стельмащук.

Водночас в будинку існує і проблема зі сплатою за послуги електроенергії. Власники квартир не мають прямих договорів як більшість рівнян з ПрАТ «Рівнеобленерго». За використану електроенергію кошти сплачують ОСББ, яке самостійно розраховується з енергопостачальником.

«Ця ситуація є неприпустимою. Будемо намагатися разом з фахівцями ПрАТ «Рівнеобленерго» також шукати спільні шляхи вирішення даної проблеми», – зазначив Святослав Стельмащук.

ЖК «Золота підкова»

До слова, вже на найближчому засіданні сесії Рівнеради питання щодо оренди земельної ділянки може бути знову винесеним на розгляд депутатів. Мешканці розраховують на підтримку міських обранців та розуміння ситуації, в якій вони опинилися.

Читайте також: Найближчими днями в Україні прогнозується найвищий рівень пожежної небезпеки