Жінка з Рівненщини померла після пологів у Луцьку

Щоб постійно бути в курсі новин підпишіться на наш Telegram

28 червня у Луцьку померла 39-річна мешканка Рівненщини, у якої підтвердили діагноз COVID-19. За кілька днів до цього жінка приїхала до Луцька на пологи.

У результаті трагедії її немовля й ще четверо дітей залишилися сиротами.

За інформацією Луцького клінічного пологового будинку, 22 червня вагітна з Млинівського району була на консультації у Волинському обласному перинатальному центрі. Її оглянули лікарі та відправили своїм транспортом у Обласну інфекційну лікарню. Там проведено рентген обстеження взято ПЛР-тест на Covid-19. Із діагнозом: «вагітність 5 в 38 тижнів, оперована матка, двобічна пневмонія. COVID (під питанням) скерована до пологового будинку в Луцьку.

23 червня жінці провели кесарів розтин згідно з акушерськими показами. Народилася дитина у важкому стані. У зв’язку із погіршенням стану породіллі та підтвердженим діагнозом COVID-19(ПЛР позитивний) 24 червня породіллю перевели в обласну лікарню, що в с.Боголюби.

28 червня породілля померла.

Станом на 30 червня, новонароджена дитина перебуває у відділенні дитячої реанімації Луцького клінічного пологового будинку, – повідомили з медзакладу. У неї позитивна динаміка та негативний результат тестування на COVID-19.

 

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»

Діліться корисною інформацією з друзями: