Землевпорядник підтвердив кваліфікацію кухаря у Рівному та працюватиме у військовій частині

Діліться корисною інформацією з друзями:

Петро із Рівненського району за освітою землевпорядник. Готувати навчився самотужки. Любить смачно частувати та відповідально організовує роботу на кухні.

Звернувся до служби зайнятості та став претендентом на звання кваліфікованого кухаря. Кваліфікаційна комісія позитивно оцінила вміння і знання претендента та підтвердила результати його неформального навчання. На навчальній кухні навчально-виробничого комплексу Рівненського центру ПТО ДСЗ кухар готував суп молочний з макаронами, омлет із варенням, шніцель рибний з картоплею, тефтелі м’ясні з відварним рисом. Здорова, якісна та гарно презентована страва – запорука успіху кухаря. Саме так планує працювати кваліфікований робітник в одній із військових частин. Із успішно зданим іспитом кухаря привітали старша майстриня закладу освіти Олена Хоміна і викладач спеціальних дисциплін, голова циклової комісії харчових технологій та готельно-ресторанної справи Рівненського фахового коледжу економіки та бізнесу Анна Сухецька

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Вмієте готувати? Бажаєте стати кваліфікованим кухарем і офіційно влаштуватися на роботу? Запрошуємо на підтвердження результатів свого неформального навчання до Рівного! У нас свої знання і вміння демонструють кухарі з усієї України!

Більше інформації про формування груп та умови навчання – на офіційному сайті cpto.rv.ua