fbpx
«Зелена кімната» для допитів дітей облаштована на Рівненщині

«Зелена кімната» для допитів дітей облаштована на Рівненщині

Діліться інформацією з друзями:

З початку року на Рівненщині допитано 14 дітей, які стали учасниками кримінального провадження. Використовується «зелена кімната» для допитів.

З метою соціального та правового захисту дітей, а також виявлення та документування злочинної діяльності, у Рівному, на базі Денного центру соціально-психологічної допомоги, функціонує «зелена кімната» для допитів, у якій створено умови для проведення процесуальних дій, з урахуванням положень КПК України.

Про це повідомляє Рівненська обласна прокуратура.

«Зелена кімната» складається з двох частин. В одній працює психолог із дитиною, в іншій, за непрозорим склом, – ювенальний прокурор, дізнавач та слідчий. У приміщенні встановлено обладнання, яке фіксує розмову дитини й психолога, а запис, надалі, використовується в судовому засіданні.

Основна мета проведення опитування в такій кімнаті – запобігання повторній травматизації психіки дитини.

З початку 2024 року працівниками Рівненського РУП в Рівненській області та ювенальними прокурорами у «зеленій кімнаті» допитано 14 неповнолітніх учасників кримінального процесу. Умови в кімнаті сприяють забезпеченню законності, гуманності та ефективності кожного рішення, прийнятого щодо неповнолітніх.

Читайте також: Діти-маріупольці мають у Рівному куточок рідного міста

  • В МВС розповіли про деталі затримання вбивці Ірини Фаріон у Дніпрі
    Наразі слідство схиляється до думки, що стрілець – лише виконавець. Є достатньо доказів стверджувати, що саме затриманий стріляв у мовознавицю. Над затриманням безперервно працювала величезна команда оперативників, слідчих, кримінальних аналітиків, експертів, інших поліцейських служб, співробітників Служби безпеки України протягом 139…