fbpx
Збірник рецептур від Клопотенка презентували освітянам Рівненщини

Збірник рецептур від Клопотенка презентували освітянам Рівненщини

Діліться інформацією з друзями:

На підсумковому заході для освітян Healthy School Camp відбулася презентація і вручення нового «Збірника рецептур страв для харчування дітей в закладах освіти, дитячих закладах оздоровлення та відпочинку та закладах соціального захисту».

Він розроблений Євгеном Клопотенко та командою проєкту Cult Food спільно з технологами, дієтологами та представниками МОЗ України в межах Українсько-швейцарського проєкту “Діємо для здоров’я” за фінансової підтримки Швейцарії.

У заході взяли участь 31 освітянин Рівненщини. Серед них директори, заступники, вчителі, медичні фахівці партнерських закладів освіти українсько-швейцарського проєкту “Діємо для здоров’я”. Також збірник презентували директору Департаменту освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації Коржевському Петру Миколайовичу. 

«Збірник складається не тільки з покрокових рецептів, а й технічних карток, що значно полегшать роботу шкільних кухарів. Вони адаптовані до різних форматів приготування: і на старому обладнані, й на сучасному. Крім того, кожна страва супроводжується прикладами подачі та оформлення», — зазначає Євген Клопотенко, шеф-кухар та ідеолог проєкту Cult Food.

«Україно-швейцарський проєкт «Діємо для здоров’я» вже 4 роки інвестує у напрям «Здорова школа», зокрема у здорове харчування, тому що віримо, що такі зусилля покращать здоров’я цілого покоління українських дітей. Окрім видання цього фундаментального збірника, Проєкт також підтримує партнерські заклади освіти в оснащенні шкільних їдальнень сучасним обладнанням,  підготовкою кухарів і навчанням вчителів, поширенням навчальних матеріалів серед школярів та освітян», — зазначила Ірина Скорбун, координаторка напрямку «Здорова школа» українсько-швейцарського проекту «Діємо для здоров’я».

Збірник створено на підтримку  Стратегії реформи системи шкільного харчування, ініційованої першою леді Оленою Зеленською та видано у рамках українсько-швейцарського проєкту  «Діємо для здоров’я». Онлайн-версію збірника розміщено у вільному доступі на порталі «ЗнаЇмо».

Healthy School Camp – це підсумкових захід, організований українсько-швейцарським проєктом «Діємо для здоров’я», з метою представлення результатів інноваційного проекту «Модель здорової школи», що впроваджується згідно Наказу МОН України №626 від 04.06.2021 для понад 100 партнерських закладів освіти, інститутів післядипломної освіти, обласних центрів контролю і профілактики хвороб Дніпропетровської, Львівської, Полтавської та Рівненської областей.

Читайте також: На Рівненщині просять відгукнутися донорів крові