fbpx

В Рівному запрошують проєктувальників та виконавців до участі в проєкті з влаштування альтернативного джерела теплової енергії

Запит комерційних цінових пропозицій.

Департамент економічного розвитку Рівненської міської ради запрошує зацікавлених проектувальників, виконавців інженерних послуг надати Комерційні цінові пропозиції на виконання робіт у межах проєкту «Виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Влаштування альтернативного джерела теплової енергії для КНП «ЦПМСД «Центральний» РМР».

Завдання на проектування

Назва та місцезнаходження об’єктуВлаштування альтернативного джерела теплової енергії для КНП «ЦПМСД «Центральний» РМР», розташованого за адресою 33028, місто Рівне, вулиця Драгоманова, будинок 7
Підстава для проектуванняЗгідно плану фінансування на «Влаштування альтернативного джерела теплової енергії для КНП «ЦПМСД «Центральний» РМР» розташованого за адресою 33028, місто Рівне, вулиця Драгоманова, будинок 7
Вид будівництваКапітальний ремонт системи опалення
Дані про замовникаДепартамент економічного розвитку Рівненської міської ради, код ЄДРПОУ 02739212
Джерело фінансуванняГрантові кошти
Вимоги щодо розроблення розділу «Оцінка впливів на навколишнє середовище»Розробити проєктною установою розділ відповідно до ДБН А.2.2-1-2003.
Стадійність проектування та будівництва, необхідність виділення пускових комплексів.З метою заощадження коштів передбачити Одну стадію затверджуваної стадії проєктування з виділенням пускових комплексів.
Дані про особливі умови будівництва (сейсмічність, просадні ґрунти, підроблюванні і підтоплювані території тощо)Підрядник забезпечує наявність інженерно-геологічних умов земельної ділянки із залученням спеціалістів, що мають відповідну кваліфікацію, та використовує її в роботі.
Інженерні вишукування.Підрядник забезпечує наявність топографічної зйомки М1:500 (з інженерними мережами) із залученням спеціалістів, що мають відповідну кваліфікацію, її погодження та використовує в роботі.
Черговість проектування та будівництва, необхідність виділення пускових комплексівОдностадійне проектування  
Визначення класу (наслідків) відповідальності, категорії складності та установленого строку експлуатаціїЗгідно із ДСТУ 8855:2019 за погодженням із замовником. Визначити код об’єкту.
Вимоги з енергозбереження та енергоефективності.Відповідно до діючих норм.
Вимоги до режиму безпеки та охорони праці.Відповідно до діючих норм, Проєктувальнику включити відповідний розділ у проєкт.
Узгодження проектно-кошторисної документації.Перед подачею документації на експертизу проєктувальник повинен погодити проєктну документацію із зацікавленими службами міста та замовником. Експертизу проєкту виконує Підрядник з отриманням позитивного експертного висновку.
Основні вимоги до передпроектних робітПідрядник повинен виконати: 1. Попередній розрахунок теплового навантаження на опалення та гаряче водопостачання будівлі. 2. Розрахунок потужності теплового насоса, попереднє погодження розміщення теплового насоса 3. Об’єднати споживання теплової енергії від котельні при температурі зовнішнього повітря від +8 до 0 градусів Корпусу №1 для опалення з тепловими насосами. Потужності теплових насосів мають забезпечувати опалення Корпусу №1 при температурі зовнішнього повітря від +8 до 0 градусів. Якщо температура зовнішнього повітря опускається нижче, до опалення підключається централізована система теплопостачання. 4. Передбачити роботу теплових насосів в міжопалювальний період на забезпечення гарячого водопостачання.
Основні архітектурно-планувальні вимоги і характеристики запроектованого об’єкта.  Проектну документацію виконати в об’ємі відповідно до ДБН А.2.2-3-2014 зі змінами «Склад та зміст проектної документації на будівництво» та вимог виробника обладнання. На основі результатів технічного обстеження, розрахункових значень теплового навантаження на опалення та гаряче водопостачання, інженерно-геологічних та інженерно-геодезичних вишукувань запроектувати автономне джерело теплопостачання – тепловий насос. Тепловий насос повинен бути міжнародної компанії з наявністю представника в м. Рівне або на відстані не більше 350 км від об’єкта проектування, сертифікований сервісний центр в статусі юридичної особи, уповноваженим представником заводу-виробника для забезпечення оперативного гарантійного та післягарантійного обслуговування. В будівлі встановити допоміжне обладнання теплового насоса. Передбачити якісне регулювання параметрів теплоносія в залежності від погодних умов. Електропостачання розподільного щита для теплового насоса виконати окремою кабельною лінією від існуючого розподільчого щита. Існуючий комерційний вузол обліку електроенергії закладу – перевірити розрахунком. Роботу обладнання теплового насоса передбачити без постійної присутності обслуговуючого персоналу з виведенням сигналу про порушення в роботі на місце постійного перебування чергового персоналу. Проектом передбачити можливість передачі сигналів про роботу теплового насоса на диспетчерський пульт організації, з якою буде укладено договір на обслуговування.  У всіх приміщеннях на опалювальних приладах встановити термоклапани. Трубопроводи систем опалення та гарячого водопостачання запроектувати з поліпропіленових труб армованих скловолокном. Проєктній організації передбачити зведеним кошторисним розрахунком усі витрати що передбаченні чинним будівельним законодавством, та врахувати вартість матеріально-технічних ресурсів на підставі проведеного проєктною організацією аналізу поточних цін по Західному регіону України, на поточний рік.  Врахувати кошторисом заробітну плату, яка відповідає середньому розряду складності робіт у будівництві 3,8 для м. Рівне на 2023 рік. Врахувати в зведеному кошторисному розрахунку наступні статті витрат: – зміст служби замовника (включаючи витрати на технічний нагляд); -кошторисна вартість експертизи кошторисної документації; – кошти на розроблення проєктної документації; -кошти на покриття ризику всіх учасників будівництва; -кошти на покриття додаткових витрат пов’язаних з інфляційними процесами; -кошти на проведення авторського нагляду взяти по відношенню до будівельних робіт від 0,1 до 0,4 відсотка (підтвердити відповідним розрахунком); -кошти на введення об’єкта в експлуатацію; -кошти на вишукувальні роботи (технічне обстеження будівельних конструкцій, довідка про стан ґрунтових умов майданчика, розроблення топографічної зйомки, ТУ, паспорт БТІ).
Кількість екземплярів проектно – кошторисної документації, яка надається Замовнику.Проектувальник видає Замовнику документацію в 4-х примірниках, згідно ДБН А.2.2-3-2014, а також на електронних носіях в форматі pdf в одному примірнику
Додаткові умовиВ разі необхідності проєктувальник бере на себе оформлення та отримання містобудівних умов та обмежень на проектування об’єкту, та можливі інші технічні умови.
Опис об’єктаМедичний заклад знаходиться в підпорядкуванні управління охорони здоров’я. Будівля введена в експлуатацію в 2017 році. Заклад складається з 3х блоків. Блок №1 Лікувально – профілактичний підрозділи, будівля 5 поверхів. Зовнішні стіни блоків зведені з цегли, та утеплені. Вікна металопластикові, енергоефективні. Опалювальна площа Блоку №1 – 1708,8 м.кв. Блок №1 має технічний поверх висотою 2,4 м. Блок №1 – опалювальний підвал площею 253,2 м.кв. Блок №2 Адміністративно – управлінський підрозділ, будівля 2 поверхи. Зовнішні стіни блоків зведені з цегли, та утеплені. Вікна металопластикові, енергоефективні. Опалювальна площа Блоку №2 – 2610,2 м.кв. Блок №2 без технічного поверху. Блок №2 – загальна площа підвалу 1177 м.кв, з них 270 м.кв. опалюється. Блок №3 – недобудований, та не введений в експлуатацію. Система теплопостачання – централізована від котельні по вул. 16 Липня, 19. Заклад є найвіддаленішим споживачем від джерела енергії. Довжина теплової мережі від котельні до закладу 635 м. Внутрішньобудинкова система опалення Блок №1 – двотрубна, верхня розводка, чавунно-секційні радіатори з терморегуляторами, Блок №2 – двотрубна, нижня розводка, чавунно-секційні радіатори, без терморегуляторів. ІТП з автоматичним погодним регулюванням розташоване в Блоці №3. Гідрохімічна очищення радіаторів Блоку 1,2 проводилось в 2019 році. Внутрішня температура повітря 18-20 градусів цельсія. Вибір закладу реалізації проекту пов’язаний з об’єктами критичної інфраструктури. Будівля складається з двох корпусів опалювальною площею відповідно 2619 та 1700 м.кв. Оскільки заклад підключений до централізованого теплопостачання та споживає впродовж опалювального періоду щоденно 2,5-2,8 Гкал незалежно від середньодобової температури зовнішнього повітря, то планується забезпечити корпус опалювальною площею 1708,8 м.кв альтернативним джерелом теплової енергії, а саме тепловими насосами повітря-вода в діапазоні середньодобової температури зовнішнього повітря від 0 до +8 град.С, що дозволить частково зменшити споживання теплової енергії від джерел централізованого теплопостачання. При зменшенні середньодобової температури зовнішнього повітря нижче 0 град.С планується автоматично переключатись на централізоване теплопостачання.

Обов’язкові вимоги до учасників конкурсу:

1. Документи, які повинен подати учасник для підтвердження того, що він здійснює підприємницьку діяльність відповідно до положень статуту:

1.1. Копія статуту (для юридичних осіб).

1.2. Копія свідоцтва про державну реєстрацію (для юридичних осіб та фізичної особи-підприємця) та/або витяг (виписку, відомість) з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

2. Копія паспорту керівника та довідки про присвоєння ідентифікаційного коду (для фізичних осіб-підприємців).

3. Копія документу, який підтверджує повноваження керівника щодо права укладати договори та угоди від імені підприємства (копію наказу про призначення керівника підприємства на посаду та/або копію протоколу рішення власників чи акціонерів про призначення його керівником та/або виписку з протоколу засідання засновників про призначення директора, президента, голови правління і т.п. та/або копію довіреності керівника учасника та/або інші документи) (для юридичних осіб).

4. Довідка Учасника, у довільній формі, щодо застосування заходів із захисту довкілля.

5. Документи, що свідчать про наявність досвіду, виконання аналогічних(-ного) договорів(- ру):

5.1. Довідка Учасника у довільній формі, що містить інформацію про попередньо укладені(-ний) договори(-ір) на виконання аналогічних робіт (завершені або які виконуються). Довідка повинна містити дату складання та підпис уповноваженої особи Учасника.

5.2. Копії(- я) усіх договорів(- ру), інформація про які зазначена у довідці, згідно п. 5.1.

6. Копію сертифікату (інженера та архітектора) на право здійснення відповідного виду діяльності (в разі якщо така діяльність підлягає ліцензуванню), (повинна бути завірена підписом керівника підприємства та печаткою.

7. Відомості про Учасника:

7.1. Довідка у довільній формі із зазначенням реквізитів учасника: адреса (юридична, фактична), телефон/факс, e-mail, реквізити банківських рахунків), відомості про керівника (посада, прізвище, ініціали). Довідка повинна містити дату складання та підпис уповноваженої особи Учасника.

Перелік документів, які додаються до технічної частини тендерної пропозиції

Технічна частина тендерної пропозиції складається Учасником відповідно до діючих Державних стандартів України, та надається в електронному вигляді.

У складі технічної частини надаються завірені підписом уповноваженої особи Учасника:

1. Зведений розрахунок витрат на виконання проектних робіт.

2. Кошторисні розрахунки на всі види проектування.

3. Календарний графік виконання Учасником робіт.

Інша інформація

Перед поданням пропозиції Учасник повинен виїхати на місце для проведення попереднього обстеження об’єкту. Довідка про факт обстеження, підписана учасником закупівлі, подається в складі пропозиції.

Комерційна пропозиція має бути запечатана в конверті, адресована і доставлена особисто чи кур’єром за адресою: м. Рівне, вул. Поштова, 2 на ім’я Валентини Веремко – виконуючого обов’язки директора Департаменту економічного розвитку Рівненської міської ради до кінцевого терміну прийому Комерційних пропозицій.

Комерційна пропозиція має бути викладена українською мовою, ціни мають бути вказані в українській гривні та включати усі податки, ПДВ, кожна сторінка пронумерована.

Останній термін подання цінових пропозицій 02 жовтня 2023 року (16:00). Конкурсні пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам не розкритими.

Остаточні результати будуть повідомлені не пізніше 4 жовтня 2023 року.

Додаткову інформацію про проєкт можна безкоштовно отримати за адресою: м. Рівне, вул. Поштова, 2.

Контактна особа: Валентина Веремко – виконуючий обов’язки директора департаменту ел.пошта: rivne.der@gmail.com тел.: (0362)635848

Читайте також: Пів мільярда інвестицій. На Рівненщині продовжує розвиватися завод скловиробів