Замість чергової багатоповерхівки на околиці Рівного зводять спортивні майданчики

Щоб постійно бути в курсі новин підпишіться на наш Telegram
Роман Яворський

Чотири роки поспіль депутат Рівнеради Роман Яворський на прохання мешканців мікрорайону Боярка добивався облаштування футбольного та волейбольного майданчиків у дворі між будинками на вул. Дубенська, 42-46. Нарешті ця історія боротьби завершилася позитивно. Зараз там активно проводяться будівельні роботи. А як усе починалося, нам розповів сам депутат міської ради.

– У свій перший рік депутатства почув у кулуарах, що місцеві забудовники придивляються до цієї землі, як до ділянки для можливого будівництва. Адже знаходиться вона у зоні Ж-4, де можна будувати багатоповерхівки. Хто не знає – це чимала територія за ринком на Боярці, – розповідає Роман Яворський.

Проте поки один із рівненських забудовників планував і вже, мабуть, рахував гроші з проданих квартир, Роман Яворський разом з іншими депутатами відвели цю земельну ділянку з цільовим призначенням під будівництво спортивних майданчиків. Таким чином унеможливили її забудову житловими приміщеннями.

Далі доля цього спортивного майданчика була довгою і цікавою: розробка відповідної документації разом із небайдужими мешканцями мікрорайону, подача проєкта на Громадський бюджет Рівного. Проте сотні голосів забракло для перемоги і реалізації задуманого. У 2019 році члени бюджетної комісії не підтримали пропозицію з виділення коштів на будівництво 5 спортивних майданчиків, ініціатором якої був депутат міської ради Роман Яворський. І відповідно сесія міської ради теж не проголосувала.

– І лише в цьому році вдалося дотиснути бюрократичну машину, перемогти інфраструктурні лоббі інших міських обранців. Наразі кошти виділені, будівництво розпочалося, – зазначає депутат.

Тепер на цій ділянці встановлений будівельний паркан та активно ведуться роботи з облаштування спортивного майданчика. У свою чергу Роман Яворський, який чотири роки боровся проти забудовників та активно лобіював будівництво саме спортивного майданчика, вважає, що це своєрідна перемога та символічний підсумок цілої п’ятирічної каденції. Результат боротьби за інтереси мешканців певної території у місті Рівне. Підсумок недарма затрачених зусиль.

– Це одна із багатьох маленьких перемог, яку, певно, завтра сприйматимуть, як належне. Або критикуватимуть, що покриття майданчика не таке чи ворота криві. Або навпаки хтось скаже «дякую, ми це зробили». Сьогодні я лиш тішуся, що зробив свій невеликий внесок в історію цього мікрорайону, – зауважив Роман Яворський.

Відкриття спортивного майданчика планується у вересні під час святкування Дня мікрорайону Боярка, яке вже стало хорошою традицією зібратися усім мешканцям та гарно провести час. А цього року буде ще й футбольний та волейбольний спаринг, як-то кажуть, давно забута класика – двір на двір.

Юлія МІНІЧ

Постійно бути в курсі новин вам допоможе telegram-канал газети «7 днів»

Діліться корисною інформацією з друзями: