fbpx
В останню земну дорогу провели земляків на Рівненщині

Загинули четверо військових з Рівненщини

Діліться інформацією з друзями:

Військовий потонув в озері на Волині. Загинули четверо військових з Рівненщини — Тараса Мельника із Сарн, В’ячеслава Ожилевського з Дубровицької громади, Романа Колодича з Рокитнівської та Тараса Федорука з Острожецької.

Тарас Мельник проживав у Сарнах. Військовий служив у лавах 14 окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого з 2020 року. Неодноразово виходив на бойові завдання й отримав поранення. Після лікування продовжив службу. 23 червня 2024 року із ним стався нещасний випадок. Військовий потонув в озері на Волині.Попрощалися із Тарасом Мельником 25 червня у селі Яринівка.

Загинули четверо військових з Рівненщини - фото 1

Про це повідомляється у Facebook тергромад.

В’ячеслав Ожилевський народився у 1972 році, проживав у селі Селець Сарненського району. Військовий загинув 21 червня внаслідок бою на Куп`янському напрямку.

Загинули четверо військових з Рівненщини - фото 2

Роман Колодич народився у 1995 році, проживав у селі Томашгород. Чоловік загинув 22 червня від отриманого поранення під час виконання бойового завдання на Харківщині.

Загинули четверо військових з Рівненщини - фото 3

Тарас Федорук проживав у селі Уїздці. Чоловік помер 24 червня від травм, які отримав 14 червня під час виконання військової служби на Харківщині. Прощалися із військовим 26 червня у селі Уїздці.

Загинули четверо військових з Рівненщини - фото 4

Читайте також: 27 червня у Рівному, прощатимуться із загиблим Захисником