fbpx

За смерть дитини доведеться відповідати перед законом

Діліться інформацією з друзями:

Прокуратура зареєструвала кримінальне провадження за фактом злісного невиконання обов’язків по догляду за дитиною, яка загинула під час пожежі.

У селі Кухче Зарічненського району 23 січня цього року після пожежі виявлено обгоріле тіло неповнолітньої дівчини, яка перебувала на обліку у соціальних службах, як особа з інвалідністю.

За інформацією пресслужби прокуратури Рівненської області, було з’ясовано, що неповнолітня дитина під час пожежі перебувала у будинку за місцем проживання без нагляду батьків та не могла самостійно надати собі допомогу, у зв`язку з обмеженими можливостями.

З метою перевірки інформації про можливе неналежне виконання батьками встановлених законом обов’язків по догляду за дитиною, що спричинило її смерть, Сарненською місцевою прокуратурою до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості та розпочато кримінальне провадження за попередньою правовою кваліфікацією кримінального правопорушення, передбаченого ст. 166 КК України (злісне невиконання батьками встановлених законом обов’язків по догляду за дитиною, що спричинило тяжкі наслідки).

Стан розслідування вказаного кримінального провадження перебуває на контролі прокуратури області.

Відомо, що санкція статті передбачає відповідальність у виді обмеженням волі на строк від двох до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»