fbpx

За півтори доби в Сарненську ЦРЛ поступило 19 пацієнтів з пневмоніями

Діліться інформацією з друзями:

На сьогодні в реанімаційному відділенні Сарненської центральної районної лікарні п’ять хворих. У трьох пацієнтів стан здоров’я стабільно важкий, у двох – вкрай важкий, обидва на кисневій інгаляції.

Одна пацієнтка на інвазивній ШВЛ, інший пацієнт на неінвазивній ШВЛ. Про це повідомляє головний лікар ЦРЛ Василь Іванюк на своїй сторінці у Фейсбук.

В інфекційному відділенні двадцять два хворих коронавірусом, чотири пацієнти киснезалежні, стан їх здоров’я важкий, у інших пацієнтів стан здоров’я середнього важкості.

В обсервації – сорок один пацієнт, двадцять три з високою температурою.

За півтори доби було виписано десять пацієнтів, чотирьох переведено в інфекційне відділення.

Поступило дев’ятнадцять пацієнтів з пневмоніями. В реанімаційне – два пацієнти, це жителі с. Кідри Володимирецького району та м. Вараш. В інфекцію один пацієнт, це житель смт. Володимирець, смт. Клесів (2).

В обсерваційне відділення жителі м. Сарни (4), смт. Клесів, с. Чабель, с. Кричильськ (3), с. Глушиця, с. Орлівка, смт. Володимирець (2), с. Озеро, Володимирецького району.

За півтори доби в ЦРЛ десять підтверджених хворих по ПЛР тестуванню. Це жителі м. Сарни (2), смт. Клесів (3) серед них двоє дітей (1 місяць та п’ять років), с. Кричильськ (2), с. Олексіївка, с. Чудель та с. Іванівка.

Ось такі друзі справи. Багато скептиків не розуміючи ситуації та незнаючи реальної статистики, пишуть що це кожний рік в нас така ситуація. Відповідаю, 2019 рік, в стаціонарі проліковано 553 пневмонії, а за неповних шість місяців вже в стаціонарі лікувалися і продовжують лікуватися 428 пневмонії це без дітей, це дорослі люди – наголошує Василь Іванюк

Постійно бути в курсі новин вам допоможе наш Telegram-канал