За інформацією Інтерполу рівненські митники вилучили автобус вартістю майже півмільйона

Діліться корисною інформацією з друзями:

Співробітники Поліської митниці попередили незаконне митне оформлення автобуса  пасажирського автобусу «Neoplan» за документами, які отримані незаконним шляхом та містять недостовірні відомості, вартістю майже півмільйона гривень.

На митному посту «Рівне» Поліської митниці українське підприємство подало до митного контролю та оформлення митну декларацію та пакет товаросупровідних документів на пасажирський автобус марки «Neoplan» модель «N1116», з метою його випуску у вільний обіг.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Повідомляє Поліська митниця Держмитслужби.

Під час аналізу документів митники встановили, що згідно інформації Інтерполу в Україні, поданий митникам бланк свідоцтва про реєстрацію автобуса в Німеччині значиться як «викрадений» та «може бути незаконно використаний для легалізації списаних транспортних засобів на території України».

Крім того, під час проведення співробітниками митниці митного огляду було встановлено невідповідність інформації щодо самого автобуса з інформацією, зазначеною в митній декларації та товаросупровідних документах.

У зв’язку з зазначеним, відносно директора українського підприємства складено протокол про порушення митних правил за ознаками ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України, санкція якої передбачає накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості транспортного засобу та його конфіскацію.

Сам транспортний засіб загальною митною вартістю майже півмільйона гривень вилучено. Наразі здійснюється провадження по справі.

Щоб постійно бути в курсі новин підпишіться на наш Telegram