За два тижні у Рівному заощадили півтора мільйона кубів газу

Діліться корисною інформацією з друзями:

Цього року опалювальний сезон у рівному стартував а два з половиною тижні пізніше, ніж зазвичай. Це дало суттєву економію газу, – розповідають у міськвиконкомі.

Рівне одне з перших міст на заході України, де розпочали опалювальний сезон.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Нагадаємо, традиційно опалювальний сезон стартував 15 жовтня. Водночас цього року через війну, усі міста вирішили відтермінувати подачу тепла для житлового фонду. Для прикладу, Львів тільки планує розпочати запуск тепла з 14 листопада. В інших містах для житлових будинків вирішили для економії ресурсів опалювальний сезон відтермінувати. Луцьк, Хмельницький – старт опалювального сезону 3 листопада, Тернопіль – 4, Івано-Франківськ – 7 листопада. Однак, медзаклади почали опалювати ще з середини жовтня. Так само було і в Рівному.

За цей період від 15 жовтня до 3 листопада Рівному вдалося зекономити 1,5 мільйони кубів газу, – повідомили з міськвиконкому.

Крім того, обласний центр має реально надзвичайно великий потенціал практично на 70% відмовитися від дорогого іноземного газу на користь твердого палива.

– 2014 рік (початок війни) споживання газу 120 млн. куб.м

– 2022 рік (початок Великої війни) споживання газу 64 млн.куб.м

– 2023 рік споживання газу 40 млн. куб.м (планове)

– 2025 рік споживання газу 15 млн. куб (планове).

Перехід на місцеві види палива, модернізація енергетичного господарства дасть можливість компенсувати зменшення постачання газу та підвищити енергетичну безпеку.

Джерело: Рівненський міськвиконком.