fbpx

За доступ до прісної води в анексованому Криму Росія несе повну відповідальність – українська делегація

Українська делегація на завершальному засіданні 28-го форуму ОБСЄ з економіки і довкілля нагадала, що «Росія як держава-окупант несе повну відповідальність» за доступ до прісної води в анексованому Криму.

Про це в Twitter повідомляє Постійне представництво України при міжнародних організаціях у Відні, повідомляють Крим.Реалії.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Крім того, українська делегація звернула увагу учасників до руйнівних наслідків російської збройної агресії для навколишнього середовища Донбасу і Криму – деградації ґрунтів, незаконного видобутку корисних копалин, викидів отруйних речовин, будівництва Керченського мосту, ситуації на шахті «Юнком».

Раніше в МЗС Росії заявили, що Київ «порушив свої правозахисні зобов’язання», закріплені в міжнародних документах щодо води для Криму. Офіційний представник МЗС Росії Марія Захарова назвала припинення постачань дніпровської води на півострів «водною блокадою».

Раніше «влада» окупованого Криму стверджувала, що півострів не потребує постачань дніпровської води Північно-Кримським каналом. Джерело – blackseanews.net/

%d блогерам подобається це: