fbpx
З чим повернулася вчителька після конкурсу на Рівненщину

З чим повернулася вчителька після конкурсу на Рівненщину

Діліться інформацією з друзями:

Вчителька української мови та літератури Радивилівського ліцею №1 Тетяна Ксьондзик їхала на конкурс за новими враженнями. І вони перевершили всі її сподівання.

Вчителька стала переможницею Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2024»

За словами вчительки Тетяни Миколаївни, цей фініш водночас і старт. Вона й далі наполегливо працює над собою, своїми професійними навичками. Зупинятися не планує.

– Я працюю вчителькою української мови та літератури в Радивилівському ліцеї 6 років, – говорить Тетяна Миколаївна. – Перед тим 3 роки працювала асистентом кафедри сходознавства у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Мені подобається моя робота, адже вона тримає в тонусі, не дозволяє зупинятися в розвитку. Діти люблять усе нове, стимулюють іти  в ногу з часом.

– Як Ви йшли до перемоги,  які довелося пройти випробування?

– Участь у конкурсі не єдина моя професійна вершина, яку я  подолала впродовж цього навчального року. Я успішно пройшла сертифікацію вчителів української мови та літератури. Багато працювала, читала методичну літературу, переглядала вебінари, брала участь у майстерках, семінарах, накопичувала корисні вміння, навички. Тому, коли адміністрація закладу запропонувала  взяти участь у конкурсі, вагалася недовго.

Спершу пройшла відбірковий етап обласного масштабу, увійшла до четвірки кращих учителів-філологів області. Далі – участь у фінальному етапі, який відбувався очно (попередній етап був дистанційним). Те, що я здобула перемогу на обласному рівні, було неочікувано, але продемонструвало мені, що я на правильному шляху. Згодом розпочався всеукраїнський тур конкурсу. Відбірковий етап теж відбувався дистанційно, змагалося 25 учасниць з усіх регіонів під час тестування, написання есе та аналізу поетичного твору. За результатами цих випробувань обрали 12 найкращих філологинь, які в травні зустрілися у Львові на завершальному етапі. 

Львів щасливе місто для вчительки Радивилівського ліцею

– Львів для Вас щасливе місто. Тут працювали в університеті, тут здобули всеукраїнську славу.

– Про перемогу не думала. Їхала до Львова за новими враженнями, приємними емоціями, цікавими знайомствами. Для нас створили максимально комфортні умови проживання та підготовки до наступних етапів.

Доброзичливу, дружню атмосферу створило компетентне  журі. Воно сприяло всебічному розвитку професійних талантів кожного. Любов до професії, дітей, рідного слова, підтримка рідних і колег, їхня віра в мене, мої можливості – це те, що привело мене до перемоги.

Мене тепло привітало з перемогою керівництво нашої області, багато педагогів. Вони не заздрять – щиро радіють. Бо мій успіх – це успіх усіх учителів Рівненщини.

Цей фініш водночас і старт. Далі працюю над розвитком професійних навичок, удосконаленням умінь. Зупинятися точно не планую.

Василь ЗАКРЕВСЬКИЙ

  • Навіщо вовки виють?
    Виття чітко демонструє статус вовка у зграї, як і забезпечує комунікацію між особинами на довгих дистанціях. Вовки живуть сімейними групами – зграями. Кожна зграя займає і контролює велику мисливську ділянку, тому члени зграї мають бути завжди в контакті один з…

Читайте також: Вчителька з Рівненщини посіла перше місце в конкурсі “Учитель року – 2024»