fbpx

Ювілярка з Рівного прожила цілу епоху

Діліться інформацією з друзями:

Цими днями у Рівному вже друга в цьому році довгожителька відсвяткувала незабутню подію. 17 лютого Зінаїді Зелінській виповнилося 100 років. Отож, ювілярка приймала щирі вітання від рідних і близьких, представників міської влади й директора Рівненського пивзаводу Мар’яна Годи. 

– Сто років – це  низка історичних і особистих подій, – каже директор Департаменту соціальної політики Олена ПЕТРИК. – Це довгий і тернистий життєвий шлях зі злетами та падіннями, який подолала Зінаїда Вікентіївна. Це, як зізналася ювілярка, море сліз радості та горя, мільйони хвилин розчарувань і віри у краще майбутнє. Мабуть, ота непохитна віра додала їй сил і наснаги прожити цілу епоху.

Попри поважний вік, як твердить сама жінка, вона ні на що не нарікає, не скаржиться ні на самопочуття, ні на здоров’я. Мало того, як запевняє ювілярка, відчуває себе значно молодшою, аніж є насправді. А секретом довголіття вважає багаторічну працю, до якої звикла змалку. Жінка народилася на Житомирщині, натомість близько 30 років пропрацювала на Рівненському пивзаводі. Досі добре пам’ятає, коли і на якому устаткуванні трудилася. І, як зізналася Мар’янові Годі, досі полюбляє пиво.

Бажаємо Зінаїді Вікентіївні міцного здоров’я, родинного затишку, душевного спокою, миру, поваги й турботи від рідних.

Наталя ЯГУЩИНА

Читайте також: Майстриня з Донеччини виготовляє в Рівному іграшки Перемоги