fbpx
Юний підприємець

Юний підприємець на Рівненщині склав свій основний фінансовий документ 

Діліться інформацією з друзями:

Юний підприємець Дмитро Вахер з Гощі, якому всього 19 років, навчається на 4-курсі за спрямуванням «Фінанси, банківська справа та страхування». Юний підприємець вже має трудовий досвід, нині є тренером та курує три регіони щодо організації роботи колцентрів. Щойно батько створив власну справу –управлінську компанію з надання послуг мешканцям місцевих громад та отримав від держави  мікрогрант, як син погодився стати його фінансовим партнером.

«Хорошого фахівця у сфері бухгалтерських послуг знайти непросто, тому я, здобуваючи освіту фінансиста, вирішив створити фінансовий аутсорсинг та стати посередником між надавачами і замовниками послуг».

«Для успішного бізнесу потрібен успішний бізнес-план. Це як підґрунтя для заснування справи, це основний фінансовий документ, орієнтир». Свій бізнес-план Дмитро складав, консультуючись із фахівцями. Та, коли подав його на перевірку, з’ясувалося, що потрібне доопрацювання. Допомогло навчання у Рівненському центрі ПТО ДСЗ за напрямом «Створення бізнес-плану в рамках мікрогрантів на започаткування або розвиток власного бізнесу». Дмитро зізнався, що хвилювався, адже навчання проходив в останні дні подачі заявок на конкурс з отримання мікрогрантів від держави. Викладачі націлювали на пришвидшене опрацювання тем.

«Найважче було розрахувати майбутні прибутки. Сьогодні, в умовах війни, складно чітко окреслити перспективи, вирахувати затрати, зокрема, на оренду…Все має властивість змінюватися. Допомогли у закладі освіти та поради досвідчених фінансистів: розрахував середньоринкову вартість, врахував аспекти та вийшов наближено на свою цифру».

Молодий підприємець вже організовує робочі місця для бухгалтера і спеціаліста з тендерних закупівель. На цьому не зупиняється і планує поповнювати штат. «Суттєва перевага у створенні власної справи – відсутність конкурентів. Саме це дозволить створювати і наповнювати свою базу клієнтів. А виділені державою кошти застосуємо на старт бізнесу – придбаємо обладнання, встановимо ліцензовані програми, створимо маркетингову політику, оплатимо оренду приміщення…».

Підприємець-початківець оптимістично націлений на роботу: «Ми готові працювати із усіма суб’єктами господарської діяльності. Особливий формат роботи – із ветеранами ООС та учасниками бойових дій в російсько-українській війні, а також із тими, хто лише розпочинає справу і кому потрібна допомога».

Найбільшу насторогу, зауважив Дмитро Вахер, викликає звісно ж війна: активні бойові дії, що змінюють свою географію, пошкодження критичної інфраструктури, інфляція, яка впливає на купівельну спроможність населення. Проте велика віра в Перемогу додає енергії, і підприємницький рух не припиняється.

Більше інформації про формування груп слухачів та умови навчання – на офіційному сайті cpto.rv.ua