Мікрогрант від держави виграв мешканець Рівненщини 

Діліться корисною інформацією з друзями:

Мікрогрант від держави виграв житель Гощанщини у рівненській області і тепер працевлаштовує побратимів.
42-річний Олександр Вахер із Рівного завжди мріяв створити управлінську кампанію європейського зразка.

«Я прагну, аби послуги, необхідні мешканцям багатоповерхівок, надавалися оперативно, якісно, з гарантією та за невисокою ціною».

Інженер за освітою, будівельник із 15-річним досвідом роботи, доброволець, учасник бойових дій, інвалід війни старший сержант Олександр Вахер знає ціну слова, дружби, порядності та професійності. Підприємець свій проєкт розглядає і як можливість працевлаштувати побратимів – учасників бойових дій у російсько-українській війні.

«Своєрідна реабілітація, командна атмосфера, локація розуміння і проговорювання усіх проблем і питань – ось, що я пропонуватиму фахівцям, які працюватимуть зі мною».

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Сім’я Вахера – це дружина та 5 синів. Коли родина переїхала на Гощанщину, – саме тут, у новій територіальній громаді, підприємець і запланував втілити амбітний проєкт – організувати управлінську компанію нового зразка, яка б враховувала індивідуальні потреби кожного господарства чи квартири.

«Вже створюються робочі місця для кваліфікованих робітників. І це буде не 2 людини…». Знайдено необхідну комунікацію із місцевими депутатами, комунальними службами, головами територіальних громад. «Важливо було не лише мати ідею, але й грамотно викласти її, скласти бізнес-план, який би відображав її майбутню діяльність та демонстрував перспективність і доцільність. У цьому мені допомогли у Рівненському центрі ПТО ДСЗ».

За порадою директора Гощанської районної філії РОЦЗ пан Олександр звернувся до закладу освіти та пройшов навчання за напрямом «Створення бізнес-плану в рамках мікрогрантів на започаткування або розвиток власного бізнесу». 151 бізнес-проєкт підприємців з Рівнещини отримає мікрогрант від держави. Пропрацювавши із викладачами усі етапи, слухач склав успішний бізнес-план, який отримав схвалення і фінансову підтримку – мікрогрант від держави.

«Фінансова допомога – це необхідна інвестиція у закупівлю професійного інструменту. Вірю, що подолаємо тимчасові проблеми із електроенергією та щоденні виклики, адже націлюємося на мирну працю та сервіс нового зразка».

Олександр Вахер має не лише державну підтримку. Його 19-річний син Дмитро також подав заявку на конкурс з отримання мікрогрантів, виграв його і вже долучається до родинної справи в частині фінансів та бухгалтерських послуг.

Більше інформації про формування груп слухачів та умови навчання – на офіційному сайті cpto.rv.ua