Юлія Тимошенко завітала на Рівненщину

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Сьогодні, 8 квітня, лідерка партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко з офіційним візитом  приїхала у Сарни. 

Спершу, вона відвідала Сарненський професійний аграрний ліцей, де ознайомилася з навчально технічною базою закладу та центральну районну лікарню, яка бере безпосередню участь у лікуванні хворих на COVID-19. 

Також, лідерка партії поспілкувалась з колективами даних установ та вислухала ті проблеми які їх турбують.

Щоб постійно бути в курсі новин підпишіться на наш Telegram

Головною проблемою аграрного ліцею стало державне фінансування, яке скинули на місцеві бюджети.

За словами Юлії Тимошенко. Перше що я побачила відвідавши ліцей, що професійно-технічна освіта у нас повністю занедбана, кинута напризволяще і тримається на інтузіазмі педагогічного складу, керівників цих закладів і місцевої влади, яка що може, те відриває від загального бюджету.

Також, вона додала: я безумовно і негайно підніму це питання на центральному рівні влади та вимагатиму щоб вони припинили сьогодні корупційний розподіл бюджету, а віддали гроші там, де вони потрібні, в першу чергу освіті і охороні здоров’я.

Адже, побувавши в лікарні, Юлія була дуже розчарована побачивши, що там і досі немає нормальної кисневої станції.

Я заїхала в лікарню і перше що я побачила, прямо при вході в лікарню стоїть велика кількість ще з радянського союзу величезних, кисневих балонів, такі як колись ставили біля газової плити, щоб забезпечити родину газом, а потім ми заглянули в маленьке таке приміщення і побачили тендітну медсестричку яка тягає на собі ці балони, а потім ще й великими інструментами, якими і чоловікові буде важко користуватися, вона щось там підкручує і під’єднує.

Тому, Юлія Тимошенко пообіцяла, що разом з своєю командою вони найшвидшим часом постараються забезпечити лікарню нормальною кисневою станцією та щиро подякувала медикам, які не покладаючи своїх рук, боряться з пандемією.

 

 

 

Діліться корисною інформацією з друзями: