Європарламентарі в Рівному вивчали потреби міста в генераторах

Діліться корисною інформацією з друзями:

Депутати Європарламенту Андрюс Кубілюс та Марк Демесмакер, а також представники інших парламентів відвідали сьогодні Рівне із робочою поїздкою.

“Посилений інтерес парламентарів до західноукраїнських міст виник після останніх ракетних ударів по об’єктах енергетичного забезпечення. Європа готова допомагати, але спершу повинні знати, що саме потрібно. Розповів про те, яка ситуація зараз у нашій громаді. Ми повинні захищати наше місто та об’єкти інфраструктури, а тому акцентував на необхідності електрогенераторів різної потужності. Попереду зимові місяці, тож мусимо подбати про тепло для наших людей,” – наголосив міський голова Рівного Олександр Третяк.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Окрім того європарламентарям розповіли про наслідки ракетного удару для енергетичної системи громади.

“Ми робимо все, аби усунути наслідки удару по нашій інфраструктурі, аби захистити її, допомогти людям, які постраждали від удару. Працюємо, адже на довго розтягувати цю ситуацію не можна,” – відзначив секретар Рівнеради Віктор Шакирзян.

Європарламентарі зацікавилися технічними нюансами забезпечення генераторами, щоб покрити усі потреби міста (світло, тепло, водопостачання) особливо медичні та соціальні заклади.

“Завдяки таким робочим зустрічам та поїздкам ми склали список пріоритетів, які використовуватися у роботі, а також плануванні допомоги для України. Адже тепер розуміємо конкретні потреби міст та загальні тенденції,” – відзначив депутат Європейського парламенту,  голова «Єдиних за Україну», співголова ЄВРОНЕСТ, постійний доповідач з питань Росії в Європарламенті Андрюс Кубілюс.