fbpx

Яким буде майбутнє Рівненщини?

Робоча група розпочала роботу над Стратегією розвитку області до 2027 року.

Понад 70 фахівців різних сфер Рівненщини долучилися до розробки головного документу області.

Над Стратегією регіонального розвитку до 2027 року розпочали працювати представники влади, громадських організацій, програм міжнародної технічної допомоги, бізнесмени та науковці.

«Про головні напрями змін у Стратегії області йшлося під час першого в області Форуму регіонального розвитку. А вже зараз усі ідеї ми розпочинаємо впроваджувати у практичну площину. Нагадую, те, якою буде Рівненщина у найближчі роки залежить від кожного з нас», – звернувся до учасників онлайн-наради перший заступник голови ОДА Сергій Подолін.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

У свою чергу заступник голови Ігор Тимошенко нагадав, що на сьогодні на перший план в оновленій Стратегії вийшли питання протидії агресії росії, енергетичної безпеки, реалізації програм релокації бізнесу, зміни у демографічній ситуації в регіоні та налагодження співробітництва з європейською спільнотою.

«Все це потребує внесення необхідних змін до стратегічних та програмних документів розвитку регіону, громад, галузей економіки та соціальної сфери. Саме тому і була створена робоча група з підготовки змін до регіональної Стратегії розвитку», – зазначив Ігор Тимошенко.

Основне завдання робочої групи – підготовка пропозицій щодо оновлення Стратегії-2027 та плану заходів з її реалізації на 2024 – 2027 роки.

Далі ці пропозиції будуть детально опрацьовані та винесені на розгляд керівного комітету з підготовки оновленої Стратегії.

Рівненська ОДА

Читайте також: Провели в останню дорогу ще одного Героя