fbpx

Як в українських містах готуються до новорічних свят

Діліться інформацією з друзями:

Вперше за останні роки у великих українських містах планують зустрічати новорічні свята без концертів, масових гулянь та без фудкортів. Усе для того, аби уникнути скупчення людей та запобігти поширенню коронавірусу.

У Києві цьогоріч намагатимуться убезпечувати новорічні локації від скупчення людей. Як і в минулі роки, головна ялинка розташовуватиметься на Софійській площі. Однак цього разу тут не встановлюватимуть велику сцену й не проводитимуть традиційних фестивальних подій.  На святкових локаціях не буде фудкортів.

У разі запровадження жорсткішого карантину всі події, такі як засвічення ялинки, репортажі з прикрашених локацій, транслюватимуться онлайн.

У Харкові на площі Свободи вже встановили 36-метрову ялинку. Також тут з’являться атракціони і ковзанка. У місті наразі ще розробляють чіткі запобіжні заходи для уникнення скупчення людей на новорічному ярмарку та біля точок громадського харчування.

У Львові теж готуються до різдвяних свят: будуть встановлені ялинка, шопка і дідух. Проте від масових ярмарків та концертів відмовляться.

А от у Вінниці вирішили не встановлювати новорічну ялинку, але прикрашатимуть вулиці міста святковою ілюмінацією.