Як рівнянам в умовах карантину оформити допомогу при народженні дитини

В умовах карантину оформити грошову допомогу при народженні дитини можна онлайн. Про це інформує Міністерство соціальної політики у Facebook.

Для оформлення допомоги віддалено потрібно скористатися веб-сайтом Міністерства соцполітики: https://e-services.msp.gov.ua/. Далі необхідно авторизуватися на ньому за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП) або електронної пошти.

В Міністерстві наголошують:

«Будьте уважні: при виборі другого варіанту вам доведеться завітати до органу соцзахисту населення, щоб особисто підписати документи. Тому рекомендуємо оформити підпис онлайн через ПриватБанк, якщо ви ще не зробили цього»

Далі дійте за інструкцією:

  • Після реєстрації пропонується заповнити електронну заяву на призначення допомоги. Для цього знадобляться: свідоцтво про народження дитини; паспорти обох батьків; ІПН обох батьків (за наявності); номер банківського рахунку у форматі IBAN (якщо хочете отримувати виплати на картку).
  • Сканувати документи не потрібно, достатньо лише заповнити відповідні графи.
  • У заяві зазначаються відомості про дитину. А також про матір, батька, місце реєстрації та фактичного проживання, якщо вони відрізняються, і обрати спосіб, у який зручно отримувати виплати: на картку або на поштовому відділенні.
  • Система автоматично підкаже територіальний орган соціального захисту, який має розглянути запит.

Підпишіть заяву КЕП та подайте її на розгляд. Рішення про призначення допомоги повинно надійти на вашу електронну пошту приблизно протягом 2 тижнів з моменту звернення.

Діліться корисною інформацією з друзями: