fbpx

Як аферисти задурюють дармовими грошима

Діліться інформацією з друзями:

Шахраї поширюють фішингові посилання та змушують перейти за ними під різними приводами. 

Приклад такої ситуації, коли шахраї проводять фейкові опитування та голосування, за які нібито можна отримати винагороду, для прикладу, в сумі 500 гривень. Тема таких опитувань та голосувань може бути різною: віддати свій голос на сайті, де проходить голосування за певний бренд косметики. Для переконливості шахраї вказують відомий бренд.

Щоб пройти голосування, потрібно виконати дії згідно з інструкцією, де однією з обов’язкових умов є необхідність пройти авторизацію та ввести логін і пароль до власної сторінки у соцмережах. Коли людина ці дані вводить, вони автоматично стають відомими шахраям, які отримують доступ до сторінки.

Як уберегтися від шахраїв?

  • Не довіряйте пропозиціям, відповідно до яких в кілька кліків можна отримати гроші. Легкі гроші, як правило, пропонують шахраї.
  • Перевіряйте інформацію на офіційних сайтах, якщо йдеться про відомий бренд.
  • Не переходьте за посиланнями від незнайомців та будьте уважними до посилань, які вам надсилають друзі. Пам’ятайте: шахраї могли зламати і сторінку вашого друга.

Надія ПРИШЛЯК

Читайте також: Проєкт «єРобота» допоміг стоматологині з Рівненщини здійснити мрію

  • Наукова освіта в Рівному: інвестування в майбутнє попри негаразди
    Наукова освіта зараз – надзвичайно важлива. Інвестувати у дітей для розвиненого майбутнього України – більш ніж виправдано. У Рівненській малій академії наук учнівської молоді діти лише з 33-х громад дітей навчаються у цьому закладі. А у 2022 році було представництво…