fbpx

Визнали себе винними у суді двоє рівнян за «проросійські» висловлювання

Діліться інформацією з друзями:

Визнали себе винними у суді за свої «проросійські» висловлювання чоловіки з Рівного.

Прокурорами Рівненської обласної прокуратури доведено в суді вину двох рівнян у виправдовуванні та запереченні збройної агресії російської федерації проти України (ч. 2 ст. 436-2 КК України).

Під час судового розгляду встановлено, що чоловіки, використовуючи власні сторінки у забороненій російській соцмережі «Одноклассники», систематично здійснювали цілеспрямоване вираження проросійських поглядів та поширювали матеріали, у яких міститься виправдовування, заперечення збройної агресії російської федерації проти України, розпочатої у 2014 році. Вихваляли дії російських солдатів, незаконних військових угруповань та підтримували агресію російської федерації проти України.

У суді обвинувачені повністю визнали свою винуватість у вчиненні злочину, щиро розкаялись та активно сприяли їх розкриттю.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі УСБУ в Рівненській області.

Загалом, за час широкомасштабної агресії рф в Україні, судами постановлено вже 22 вироки стосовно жителів Рівненщини за фактами заперечення збройної агресії окупанта.

Пресслужба Рівненської обласної прокуратури

  • Унікальну колекцію монет XVII століття отримав Дубенський замок
    Цілу колекцію старовинних монет подарував Дубенському замку виходець з Рівненщини, заслужений лікар України Степан Гордієвич. Серед 220 монет, які передали до музею, срібні карбовані гроші часів правління короля Польщі Сигізмунда III Вази, датовані 1620-ми роками.