fbpx

Вивчити пісню про Бандеру зобов’язав проросійського агітатора суд у Кропивницькому

Діліться інформацією з друзями:

У Кропивницькому суддя зобов’язав 19-річного хлопця, який агітував за «русский мир», вивчити гімн України. Також розділ з Конституції, пісню про Бандеру, та вірш «Любіть Україну».

Про це у Фейсбуці повідомив голова Кіровоградської обласної ради Сергій Шульга, передає Укрінформ.

«У Кропивницькому суддя своїм вироком зобов‘язав 19-річного хлопця з Харкова, який із початком російського вторгнення переїхав на Кіровоградщину і став у соцмережі агітувати за «русский мир», вивчити напам‘ять: гімн України, ІХ розділ Конституції про територіальний устрій, пісню «Батько наш – Бандера, Україна – мати!», вірш Сосюри «Любіть Україну», – написав Шульга.

Він додав, що «для закріплення матеріалу» суд призначив молодику ще прочитати повість Миколи Гоголя «Тарас Бульба» й роман Анатолія Дімарова «І будуть люди».

Як повідомлялося, у березні СБУ затримала переселенця з Харкова, який у месенджері підтримував широкомасштабне вторгнення рф і висловлював проросійську позицію. Було відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 109 Кримінального кодексу (Дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади).