fbpx

Випускники Острозької академії отримали дипломи

Діліться інформацією з друзями:

У Національному університеті «Острозька академія» 24 червня отримали дипломи випускники-бакалаври.Для випускників та академічної спільноти відбувся подячний молебень у студентсько-викладацькому храмі преподобного Федора Острозького.   

«Ці події, які відбуваються сьогодні у нашій країні, спонукають нас ще більше вболівати за неї, перейматися її безпекою та захистом. Ми подякували Богові за те, що ви закінчили Острозьку академію. Звичайно, що диплом бакалавра це великий фініш, але і одночасно великий старт перед іншими професійними перспективами», – зазначив настоятель студентсько-викладацького храму преподобного Федора Острозького Василь Жуковський.

Упродовж усього дня студенти невеликими групами отримували дипломи. Випускники фотографувалися, спілкувалися зі своїми викладачами та ректором.

«Як відомо, ми планували провести Конвокацію-2022 – церемонію вручення дипломів урочисто, обличчя в обличчя, душа в душу, ми хотіли потиснути ваші руки, ми хотіли почути биття ваших сердець і, найважливіше, ми хотіли передати вам свою повагу і нашу неймовірну любов. Але ця жорстока, ця несправедлива, ця мародерча війна не дає нам такої можливості. Ви отримаєте дипломи в іншому ракурсі, а весь колектив Острозької академії глибоко переконаний, що свої документи на магістерські програми ви подасте до рідної Альма-матер. Війна закінчиться, буде перемога. Попереду ціле життя, однак, зараз як ніколи Острозька академія потребує та чекає вашої підтримки», – зазначив ректор Національного університету «Острозька академія» Ігор Пасічник.

Єлизавета Тимощук
Фото авторки