Водій смертельної ДТП замість 4 років відсидить 7

Прокуратура в апеляції домоглась посилення покарання водієві, з вини якого в ДТП загинуло немовля.  Суд змінив вирок 39-річному рівнянину за порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинили смерть малолітньої дитини.
Тепер водій, який у квітні 2020 року, у стані наркотичного сп’яніння, на “Житинському кільці” спричинив ДТП, у якій загинуло немовля, замість 4 років “відсидить” 7.

Так,  у суді прокурором доведено, що чоловік, у квітні 2020 року,  перебуваючи в стані наркотичного сп’яніння і керуючи, при цьому, автомобілем BMW 520І, рухаючись по автомобільній дорозі з боку с. Великий Житин, Рівненського району в напрямку Рівного, в місці, де організовано рух по колу, не надав перевагу в русі автомобілю ВАЗ-2106, який рухався по головній дорозі та допустив зіткнення з ним.

У результаті дорожньо-транспортної пригоди загинула 8-місячна дитина, ще 2 жінки отримали тілесні ушкодження середнього ступеня тяжкості. Усі вони були пасажирками автомобіля ВАЗ-2106.

У січні цього року, вироком Рівненського районного суду обвинуваченого визнано винним і засуджено до 4 років позбавлення волі з позбавленням права керування транспортними засобами на 3 роки. Окрім того, частково задоволено цивільні позови потерпілих.

Прокуратура, не погоджуючись із таким вироком, подала апеляційну скаргу. Рівненський апеляційний суд пристав на доводи прокурора і призначив нове покарання — 7 років позбавлення волі із позбавленням права керування транспортними засобами на 3 роки.

Вирок в суду вступив в законну силу з моменту його проголошення.

Діліться корисною інформацією з друзями: