fbpx

На Рівненщині чоловік виграв грант від держави й відкрив швейний цех

Діліться корисною інформацією з друзями:

Тут виготовляють тактичний одяг для військових. Його вже носять українські захисники. Кажуть – і зручно, і тепло.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Про це повідомляє начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль у своєму телеграм-каналі.

До повномасштабної війни Михайло Хомич разом із сім’єю мешкав в Ірпені. Очолював юридичний відділ будівельної компанії. Але вже 24 лютого минулого року вивозив дружину і двомісячну доньку подалі від вибухів. Сім’я переїхала на Рівненщину.

Тоді Михайло спілкувався з багатьма друзями, які пішли до лав ЗСУ добровольцями. На той час у них серед іншого була потреба в теплому тактичному одязі. Чоловік почав шукати, хто в Рівному міг би його пошити. І це виявилося доволі непростим завданням. Зрештою, зрозумів, що результативніше буде організувати таке виробництво самостійно.

Так у Михайла Хомича виникла ідея розпочати власну справу. А потім він дізнався про можливість отримати грант від держави на її розвиток. Каже, тут відіграв роль його юридичний досвід. Адже він звик відстежувати й вивчати інформацію про різноманітні нововведення. Тож чоловік скористався урядовою програмою «єРобота».

Михайло отримав консультації від фахівців Рівненського обласного центру зайнятості, пройшов навчання, написав бізнес-план, подав онлайн-заявку через портал «Дія». І проєкт підтримали. Чоловік отримав 250 тисяч гривень від держави на розвиток своєї справи.

Гроші він спрямував на обладнання й облаштування цеху. Взяв на роботу людей. До речі, серед них є і жінка-переселенка з Харкова. Вона – досвідчений технолог. І зараз вони шиють повсякденний тактичний одяг. Це костюми, штани з утепленням і літнього варіанту, флісові кофти та інше. Продукцію закуповують і волонтери – спрямовують її для військових.

Михайло Хомич каже, що швейну справу розвиватиме надалі. І це його внесок у перемогу.

Тим часом спробувати скористатися грантовою програмою від держави може кожен! Подробиці – за посиланням: https://bit.ly/3YzQ8i0.

Фото Віталій Коваль.

Читайте також: У православних християн триває Великий піст: як вірно харчуватися