fbpx
Інспекторка Львівської митниці.

“Виглядом” за 8 тис. доларів похизувалася інспекторка Львівської митниці

Діліться інформацією з друзями:

Юлія Дрига — головна державна інспекторка відділу складського обліку Львівської митниці похизувалася своїм дорогим одягом. Згідно з оприлюдненою декларацією за 2023 рік Юлія Дрига заробила близько 180 тисяч гривень.

Головна державна інспекторка Львівської митниці Юлія Дрига засвітилася у відео відомого блогера Ніколаса Карми (справжнє ім’я — Микола Бучак), який розпитує у перехожих скільки коштує їх образ.

Про це повідомляє LVIV.MEDIA.

Відео було опубліковано на офіційній сторінці блогера в TikTok вранці пʼятниці, 12 квітня, однак за кілька годин після публікації відео видалили. Розпізнав на відео інспекторку митниці журналіст Тарас Середич. Інспекторка похизувалася своїм образом, загальна вартість якого — 8 тис. доларів, і це вдвічі більше її зарплатні, вказаної у декларації за минулий рік.

За словами самої інспекторки з’ясувалося, що:

  • її капелюх від Руслана Багінського коштує 18 000 грн;
  • Собачку звуть Gucci й у неї навіть повідець від Gucci за $200;
  • сумка Louis Vuitton – $1500;
  • Взуття Hermes – $800;
  • годинник Cartier – $5000.

Також Юлія Дрига заявила, що у неї немає коханої людини. На запитання блогера де працює, підтвердила, що на державній службі:

“Трошки на себе, трошки на державу”, — додала вона.

Відео з інспекторкою видалили зі сторінки блогера за деякий час після публікації без пояснень.

Головна інспекторка митниці за рік заробила менше ніж витратила на свій одяг

Юлія Дрига працює на посаді головного державного інспектора відділу складського обліку, зберігання, оцінки вилученого майна та розпорядження ним управління адміністративно-господарської діяльності Львівської митниці. Про це свідчать дані на сайті Львівської митниці.

Згідно з декларацією Юлії Дриги за 2023 рік вона заробила близько 180 тис. грн. Також у декларації вона зазначила свого чоловіка Олексія Дригу, попри те, що заявила блогеру, що коханої людини у неї нема. Скільки заробив чоловік за 2023 рік в декларації інспекторки не вказано. У декларації вказано, що Дрига володіє половиною квартири й зберігає 3 тис. доларів готівкою. Машин чи інших цінних речей вона не задекларувала.

Через годину після публікації, пресслужба Львівської митниці повідомила, що Юлію Дригу звільнили з посади у цей же день, 12 квітня.

Журналіст Тарас Середич поспілкувався з інспекторкою після звільнення, де отримав він неї пояснення

“Блискавична реакція керівництва Державної митної служби на мою публікацію про дорогий “look” інспектора Львівської митниці Юлії Дриги – дівчину звільнили з роботи через годину після мого поста, про це вона особисто мені розповіла під час коментаря і в сльозах просила написати наступне:”

  • на митниці вона працює з серпня 2023-го, ще не встигла адаптуватися до роботи,
  • годинник Cartier – копія,
  • сумка Louis Vuitton – то стара колекція, але оригінал, яка була куплена давним-давно за гроші від бізнесу – інтернет-магазину.

“Водночас на моє конкретне запитання: «що з того всього, що ви назвали на відео, є оригіналом?» дівчина відповіла «нічого!» Трохи путанина. Будемо віримо чи ні?” – питає журналіст.

Після публікації блогер Ніколас Карма видалив це відео зі своєї тік-ток сторінки. Пані Юля каже, що вона його просто попросила і він просто її послухав, додає журналіст.

Читайте також: У Рівному адвокатку судитимуть за шахрайство та підбурювання до надання хабаря правоохоронцю