fbpx

Вибори на Рівненщині: два кримінальних провадження та дев’ять адміністративних протоколів

Діліться інформацією з друзями:

Під час повторного голосування 22 листопада поліцейські за порушення виборчого законодавства склали дев’ять адміністративних протоколів, а за двома фактами відкрили кримінальні провадження. Про це повідомляє відділ комунікації поліції у Рівненській області.

Станом на 21:00, 22 листопада, до ГУНП в Рівненській області надійшло 37 повідомлень, пов’язаних із порушенням виборчого законодавства, із яких 19 стосувалися фотофіксації бюлетенів, два — спроби голосування за документами у додатку

«Дія», три — агітації в телефонному режимі, два факти непроставлення у бюлетені номеру ДВК та інші.
За публічне розголошення виборцем результатів волевиявлення в приміщенні для голосування працівниками поліції Рівненського відділу складено дев’ять адміністративних протоколів за статтею 212-22 КУпАП.

Крім того, за результатами проведеної перевірки на виборчій дільниці по вулиці Фабричній в обласному центрі поліцейські задокументували факт пропозиції, обіцянки виборцю неправомірної вигоди за вчинення дій, пов’язаних з безпосередньою реалізацією ним свого виборчого права, за частиною 2 статті 160 Кримінального кодексу України.

Також зафіксовано факт умисного порушення таємниці голосування під час проведення виборів, що виразилося в розголошенні змісту волевиявлення виборця. Відомості про це внесені до Єдиного реєстру досудового розслідування за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 159 КК України.

Поліцейські продовжують нести службу у посиленому режимі, здійснюють охорону територіальних, дільничних виборчих комісій та забезпечуватимуть супровід бюлетенів до ТВК.