Вулиці, маршрутки і ліфти: у Рівному визначили “громадські місця”

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Сьогодні на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рівного серед інших питань розшифрували поняття “громадське місце”. До цього визначення віднесли практично усю міську територію, різні приміщення та навіть транспорт. На час карантину тут можна перебувати лише в захисній масці та заборонено збиратися, більш як по двоє. 

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Перелік громадських місць у Рівному ще мають затвердити на сесії Рівнеради, яка запланована на 16 квітня. 

– Ми визначили що є громадським місцем. Вчинили за прикладом інших українських міст, охопили майже всю територію міста, в тому числі й поруч із церквами, – уточнив міський голова Рівного Володимир Хомко. – Наголошую саме на цих місцях, адже після вербної неділі ця історія у всіх на слуху. Це робиться не через чиюсь забаганку. А щоб запобігти захворюваності. Біля церков часто збираються старші люди, які через свою необізнаність можуть нашкодити собі й іншим людям. Не хочеться робити прогнозів, але поки що маємо лише одну загиблу від коронавірусу в місті, хотілося б щоб така статистика збереглася. Хоч нині троє людей у важкому стані.

Щодо території біля церков, то їх можна було й не вносити окремим пунктом в перелік громадських місць. Адже в постанові КМУ про карнтинні заходи в одному із підпунктів говориться про заборону масових заходів у тому числі й релігійних, наголосив мер.

Отже до переліку громадських місць у місті Рівне віднесено:

  • території загального користування: вулиці, майдани, площі, бульвари, парки, рекреаційні зони, кладовища тощо;
  • приміщення органів державної влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій усіх форм власності, готелі, гуртожитки та вокзали, аеропорт;
  • транспорт, зупинки громадського танспорту;
  • прибудинкові території, під’їзди житлових будинків;
  • території навколо культових споруд у радіусі 200 метрів; 
  • ліфти і таксофони.  
Діліться корисною інформацією з друзями: