fbpx
Втратив сина, але не віру в людей

Втратив сина, але не віру в людей

Діліться інформацією з друзями:

Ремонт багатоповерхівки в пам’ять про загиблого сина. Понад 300 тисяч гривень витратив рівнянин Федір Нікітін.

Це він зробив заради пам’яті сина, а також для комфорту людей.

Рівнянин Федір Нікітін тяжко пережив смерть на війні молодшого сина Богдана. «Мені важливо, щоб пам’ять про нього  закарбувалася в серцях людей надовго, – говорить Федір Дмитрович. – Я вдячний владі, що на будинку, який розташований на вулиці генерала Безручка, на його честь встановлено меморіальну дошку. Його син, Богдан,

 працював у Європі, але повернувся і загинув за Україну

Батько, коли отримав гроші за сина, вирішив у цьому будинку зробити ремонт. Дав добро на це голова правління ОСББ, домовився з будівельниками. Протягом двох з половиною місяців тривали ремонтні роботи – в усіх шести під’їздах  металопрофілем зашили козирки, встановили водостічні труби; такий же  покрівельний матеріал використали для облаштування навісних споруд, що призначенні для входу в підвал.

На окремих вікнах, що розташовані на сходинкових майданчиках, встановили металічні решітки. Будівельники зварили металевий паркан на двох квітникових клумбах, пофарбували вхідні двері тощо.  На ремонт пішло понад 300 тисяч гривень!

Ремонт багатоповерхівки в пам’ять про загиблого сина

“Я це зробив заради пам’яті сина, а також для комфорту людей, сказав Федір Нікітін.

Жителька цього будинку Наталя Пасічник зазначила: «Федір втратив сина на війні, але не втратив віру в людей. За його сприяння закріплено  металічну решітку біля вікна, що на сходовому майданчику, задля безпеки насамперед дітей. Вхідні двері тепер відкриваються легко, безшумно – на них встановлено доводчики. Я особисто йому дуже вдячна». 

Втратив сина, але не віру в людей - фото 1

Володимир Павлов, мешканець названої багатоповерхівки, додав: «Низький уклін Федорові Дмитровичу, який виховав таких синів! (Старший син Федір продовжує захищати Україну, – прим. ред.). Він знайшов сили і  кошти, щоб створити таку красу. Раніше навісні споруди до підвалу мали страшний вигляд – розбиті замки, обшарпані двері; з козирків стирчала арматура. А тепер будинок після ремонту оновився».  

Щиру подяку Федорові Нікітіну за ремонт багатоповерхівки висловили також Людмила Вишняк і Раїса Бодіна. 

Василь ГРУШЕЦЬКИЙ

  • Розмова з ворогом була короткою, не довше автоматної черги
    Розповідь гвардійця з рівненського підрозділу про бої під Авдіївкою, бойову підготовку і войовничих котів Донеччини. Нацгвардієць Святослав Ревко – головний сержант взводу одного з підрозділів Національної гвардії України. У 2012-2013 роках військовослужбовець проходив службу в полку спеціального призначення. Згодом звільнився…

Читайте також: Меморіальну дошку Герою Богдану Нікітіну відкрили у Рівному