fbpx

Вступна кампанія триває: скільки електронних кабінетів уже створено таколи завершиться приймання заяв

Діліться інформацією з друзями:

Триває реєстрація електронних кабінетів для вступу до закладів освіти та подання заяв від вступників. Про це повідомляє Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.


 Цьогоріч випускники 11-х класів і вступники на основі диплома фахового молодшого бакалавра, молодшого бакалавра чи молодшого спеціаліста для здобуття вищої освіти подали понад 13 тис. електронних заяв. А до закладів ФПО  вже подано майже 153 тис.

Приймання заяв для здобуття вищої освіти триватиме до 8 серпня – для вступу за результатами індивідуальної усної співбесіди та творчих конкурсів (бюджетна та контрактна форми) та до 23 серпня – для вступу за результатами НМТ, а також творчих конкурсів (контрактна форма). Після цього заяви прийматимуть на контрактну форму здобуття освіти.

Також сьогодні розпочато реєстрацію електронних кабінетів для вступу до магістратури. За пів години уже зареєстровано 985 кабінетів.

Докладні інструкції з подання електронних заяв доступні на сайті у розділі «Інформація для вступника» (текстова і відео).