Наразі на сайті Рівненської міської ради створено належні умови для оприлюднення широкого спектру інформації про депутата. Зокрема, створено розділи «Відомості» (розміщується основна інформація – дата народження, освіта, місце роботи, посада, контакти та інформація про прийом громадян), «Біографія», «Додаткова інформація» та «Помічники-консультанти». Також одразу можна побачити, у складі якої комісії працює депутат, його фракційну та партійну приналежність.
Для депутата Святослава Стельмащука створили і окремий розділ – «Звіти», де депутат розмістив свій звіт перед громадою про діяльність за 2020 рік.
Станом на 4 лютого на сайті міської ради про більшість депутатів вже розміщена основна інформація з фотокартками. Зауважимо, що єдиного підходу до викладу біографічних відомостей у депутатів немає: одні акцентують увагу на громадських досягненнях, інші розповідають про нагороди, хтось детально розповідає про своє навчання ще зі школи, а хтось обмежується поточною зайнятістю.
Щодо способів комунікації депутата з виборцями спостерігається більш-менш схожий підхід: більшість депутатів готові комунікувати як через соціальні мережі, так і поштою чи телефоном. Поштової скриньки для комунікації не залишив Дмитро Котляров, а контактного телефону – Галина Кульчинська, посилань на соціальні мережі – Олександр Іванов, Сергій Рибачок, Любов Романюк, Людмила Туровська, Василь Харковець, Анатолій Чугуєвець та Анна Хлістунова-Шарпар. Поряд з тим, деякі депутати для комунікації вказали, окрім посилань на Facebook, також і посилання на Instagram (Віталій Коваль, Олена Хотенко та Роман Яворський). Та найважливіше те, що стосовно переважної більшості депутатів вже наявна інформація про місце та час прийому громадян. Наразі лише щодо 5 депутатів немає інформації на сайті про місце та час прийому, зокрема, щодо Євгенія Іванішина, Олександра Курсика, Олега Осуховського, Юрія Осіпчука та Анни Хлістунової-Шарпар.
Порівняно з попереднім скликанням міськради на сайті почали публікувати інформацію про помічників-консультантів депутатів, що безперечно цікавить громадськість. Наразі вже щодо 19 депутатів розміщена така інформація. Нагадаємо, що Закон України «Про статус депутатів місцевих рад» дозволяє кожному місцевому обранцю мати до 5 помічників-консультантів, які працюють на громадських засадах.
Найбільше помічників наразі мають депутатка Тамара Тимощук та депутати Олександр Нестерук і секретар Рівнеради Віктор Шакирзян – по 5. У Тетяни Тимощук це – Любов Стецюк. Юлія Харів, Наталія Стеца, Алла Лобас та Алла Луценко. У Олександра Нестерука – Андрій Велесик, Тетяна Карпухіна, Ніна Нестерук, Олег Кроль та Андрій Корнійчук. У Віктора Шакирзяна – Олесь Лопачук, Микола Бобрик, Павло Дмитришин, Олександр Онопрійчук і Тарас Максименко.
У інших депутатів помічників менше: у Володимира Валявки – 3 (Олег Карпяк, Дмитро Зварич та Ольга Євушко), у Євгенія Іванішина – один (Роман Петролюк), у Олександра Іванова – 2 (Мирослав Черній та Брицюк Олег), у Святослава Клічука – 2 (Наталія Холодова та Ілля Волошин), у Олександри Коваленко – одна (Тетяна Сладковська), у Наталії Майорової – 3 (Наталія Байда, Ірина Бабич та Голюк Марія), у Катерини Марчук – одна (Іванна Одейчук), у Світлани Марчук – одна (Ірина Трало), у Святослава Стельмащука – 2 (Іванна Антонюк та Сергій Боліщук), у Федора Мисюри – 3 (Юлія Петрук, Валентина Карбівник та Олександр Ходаков), у Олени Нездюр – 3 (Сергій Сивицький, Микола Нездюр та Павло Руденко), у Любові Романюк – 2 (Олена Манзюк та Людмила Макєєва), у Людмили Туровської – 4 (Микола Довгаль, Руслан Кеда, Сергій Букацький, Тамара Дужич), у Василя Харковця – один (Андрій Розтока), у Олени Хотенко – 3 (Анатолій Кушнір, Олег Ярмолюк, Віталій Павлов), у Юрія Чаборая – 2 (Ірина Жук та Володимир Муляр).
Джерело: ОПОРА